Doprava ZADARMO od 50,00 € | 2 mesiace na vrátenieZákaznícky servisinfo@prezdravie.sk|+421 220 512 509
0
0
Bylinný masážní váček
Bylinný masážní váček
Bylinný masážní váček

• 1 plátkový vrecko dostatočne veľké, napríklad 30x20 cm 
• 1 polievková lyžica sušených plátkov zázvoru 
• 2 polievkové lyžice suchej pomarančovej kôry (môže byť aj z grepu alebo citróna) 
• 4 kávové lyžičky nahrubo nastrúhanej škorice 
• cca 5 nahrubo nastrúhaných 2 klinčekov
• 2 polievkové lyžice neuvarenej ryže

Ryža Parboiled BIO
Country Life
Ryža Parboiled BIO
do 4.10. u vás
Škorica mletá Cassia BIO 30 g
-19 %
Allnature
Škorica mletá Cassia BIO 30 g
do 4.10. u vás
Ryža basmati BIO
Country Life
Ryža basmati BIO
do 4.10. u vás
Zázvor BIO prášek 80 g
Natu
Zázvor BIO prášek 80 g
do 4.10. u vás
Bylinný masážní váček

Potrebujete sa zohriať a uvoľniť? Doprajte si preto masáž bylinnými váčkami a namiesto prstov a dlaní si vychutnajte dotyky voňavých vrecúšok, ktoré dokážu rozprúdiť krv a dodať telu novú energiu.


Masáž bylinnými váčkami je veľmi účinná, pretože tu pôsobia dokopy tri aspekty – teplo, bylinky a tlak. Táto nezvyčajná regeneračná a relaxačná technika uvoľňuje napätie a stuhnuté svalstvo, uľavuje bolestiam kĺbov a pomáha zvyšovať celkovú telesnú i duševnú kondíciu. Masážou sa navyše aktivujú procesy v podkožnej tukovej vrstve, zrýchľuje sa metabolizmus a zvyšuje imunita, čím sa znižuje riziko nachladnutia v chladnom období. Bylinky tiež prispievajú k odstráneniu toxínov z tela, zbavujú opuchu a zavodnenia organizmu a zlepšujú prietok krvi.
 

Bylinný masážní váček

Zázvor a pomarančovú kôru rozdrvíme v mažiari na menšie kúsky. Spoločne s ryžou, škoricou a klinčekmi ich premiešame v miske, potom všetkým naplníme vrecko, ktoré pevne zaviažeme šnúrkou. A je to! Vrecko na masáž je hotové. Tesne pred procedúrou ho na niekoľko minút naparujeme v horúcej pare – teplota vrecka však musí byť pre telo príjemná a nesmie spáliť pokožku.


P.S. Teraz si už len pustite príjemnú hudbu a nechajte pôsobiť bylinky. Jemným krúživým pohybom s ľahkým tlakom prejdite najprv od dolných končatín až k stehnám. Až vrecko vychladne, znovu si ho ohrejte a začnite masírovať horné končatiny od dlaní po ramená.


P.P.S. Bylinkové vrecká by sa na masáž mali použiť len raz. Namočením alebo ohriatím parou zmes totiž zvlhčí, a môže tak neskôr začať vo vnútri plesnivieť. Na látke môžu tiež zostať mastné a iné nečistoty, ktoré na neho často nalepia počas procedúry, preto je vždy lepšie použiť na ďalšiu masáž čisté vrecko naplnené novou zmesou.
 

Autor: Dita Oškerová, Bylinkové snenie