loading

Reduxil Duo 30 tob. + 30 tbl.

Značka: Apotex | Kód: z52130 | Doplnok stravy
Apotex Reduxil Duo 30 tob. + 30 tbl.
Zľava 57%
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Výpredajová cena. Platí do vypredania zásob!
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy Reduxil DUO vo dne prispieva k detoxikácii, v noci prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti.

Prípravok Reduxil DUO obsahuje kombináciu ranných kapsúl a večerných tabliet sa 6 prírodnými rastlinnými látkami obohatenou železom prispievajúcim k normálnemu energetickému metabolizmu. Extrakt z listov vňati žihľavy dvojdomej prispieva k normálnej činnosti obličiek. Extrakt zo šupiek hrozna prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti.

Zloženie:

Zloženie v 1 kapsule:

 

100 mg extrakt zo zŕn zelenej kávy (Coffea arabica semina non Tost, bezkofeínový extrakt nepražených zŕn s obsahom min. 50% kyseliny chlorogenové), 100 mg extrakt z listov žihľavy dvojdomej (Urtica dioica folium), 83 mg bambusová vláknina (Bambusa bambos) s 10% kremíka (kyselina kremičitá), 75 mg kofeín bezvodý, 40 mg extrakt semena pagaštanu konského (Aesculus hippocastanum semien), 2 mg feniklová silice (aetheroleum foeniculi z Foeniculum vulgare var. dulcis, fructus)

Zloženie v 1 tablete:

100 mg extrakt zo šupiek hrozna červených odrôd viniča (Vitis vinifera), 2,8 mg železo elementárne (karbonylové železo)

Prídavné látky:

Zloženie v 1 kapsule:

 

želatína (obal kapsuly), horúčkovité soli mastných kyselín (protihrudkujúca látka)

Zloženie v 1 tablete:

arabská guma (zahusťovadlo), celulóza (protihrudkujúca látka), alginát sodný (zahusťovadlo), hydroxypropylmethylcelulóza (poťah tablety), oxid titaničitý, polyvinylpyrrolidon, horúčkovité soli mastných kyselín (protihrudkujúca látka)

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu (max. 2 kapsuly) ráno a 1 tabletu (max. 2 tablety) večer, vždy 30-60 minút pred jedlom.

Balenie:

30 kapsúl + 30 tablet - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom a tehotným ženám. Uchovávajte v suchu a tme pri teplote do 30 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí.

Náš tip:

Odporúčame kombinovať s produktmi FitMe Slim & Sun 100 kapslí a FitMe Burn 200 tbl.

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky pre kontrolu hmotnosti .

Informacie o značke Apotex

Spoločnosť APOTEX SR bola založený v roku 1992 a je najstaršou európskou pobočkou najväčšej kanadskej farmaceutické spoločnosti. Ponúka viac ako 70 registrovaných generických prípravkov v približne 160 typoch balenia a dávkovanie. Sortiment firmy APOTEX sa zameriava najmä na oblasť všeobecnej medicíny, kardiológia, reumatológia, psychiatria, neurológia, urológia, onkológie a oftalmológie. Od roku 2008 ponúka rad prémiových doplnkov stravy. Orientuje sa predovšetkým na enzymatické prípravky, probiotiká, výťažky z brusníc a novo na zdravotnícke pomôcky.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


60%
Hodnotenie
60%

21.08.2019
začal som s užívaním,zatial neviem zhodnotiť
HORE