loading

REGEMAX STAR 60 kapsúl

Značka: Starlife | Kód: z71 | Doplnok stravy
Starlife REGEMAX STAR 60 kapsúl
Zľava 23%
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Snížili jsme pro vás cenu tohoto produktu o 23%. Akční nabídka platí do 02.02.2020 nebo do vyprodání zásob.
 • Dopravné už od 0,10 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 0,10 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

REGEMAX STAR prispieva k normálnej činnosti svalov a kostí. Formula je pripravená podľa originálnych čínskych receptúr dynastie Ming.

Zloženie v 1 kapsuli:

200 mg  L-arginín
 • Prirodzená obranyschopnosť - odolnosť
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • Normálna hladina cukru v krvi
 • krvný tlak
 • adaptogén
 • Imunita - antioxidant
 • Relaxácia - dobrá nálada
 • krvný obeh
 • Kognitívna a duševná výkonnosť
 • Fyzické a duševné zdravie / zotavenie
 • Svieži dych, normálne dýchanie

Prídavné látky:

305 mg obohatená rastlinná bielkovina, 0,1 mg oktakosanol, ryžová múčka, stearan horečnatý, oxid kremičitý, želatínová kapsula

Dávkovanie:

Dospelí 1-3 kapsule denne na lačno, najlepšie pred spaním. Deti od 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy 1 kapsula denne. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 20-60 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s arginínom a ďalšie produkty na svaly a kosti .

Informacie o značke Starlife

Filozofiou spoločnosti STARLIFE je ponúknuť ľuďom zdravšiu a kvalitnejšiu cestu životom. Zakladateľom a majiteľom spoločnosti STARLIFE je Robert Změlík, olympijský víťaz v desaťboji z Barcelony, ktorý sa na základe vlastných úspešných skúseností rozhodol vytvoriť široký sortiment účinných doplnkov stravy. Produkty sú určené pre každého, kto si chce udržať dobrú kondíciu, silu a vytrvalosť, kto si chce cielene uchovať skvelé zdravie a zlepšiť životný štýl sebe aj svojim blízkym. Špičková kvalita produktov spoločnosti Starlife je založená na unikátnej technológii spracovania, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť obsiahnutých látok (92-95%). Pre tieto produkty je charakteristická vysoká účinnosť bez nežiaducich vedľajších účinkov a rýchly nástup účinkov. Na užívanie produktov nevzniká návyk. S pomocou produktov spoločnosti STARLIFE dokáže ľudský organizmus dosiahnuť harmóniu vo všetkých troch oblastiach - fyzickej, psychickej a emocionálnej. Základná rada produktov je zložená z prírodných ingrediencií, ktorých dokonalá vyváženosť bola overená storočnými skúsenosťami filozofie čínskej dynastie Ming a umocnená východnými múdrosťou, s poznatkami najnovších vedeckých štúdií. Účinky produktov sú dlhotrvajúce a pretrvávajú aj po skončení ich užívania. Užívaním produktov spoločnosti STARLIFE sa organizmus doslova nabíja energiou.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
21.12.2009
Vilcacora (Uncaria tomentosa) je bezpochyby veľmi účinný prípravok a veľmi mi pomohol, predovšetkým z detoxikáciou môjho organizmu, po jeho používaní som sa cítil o 100 percent lepšie, vydržal som kvalitnejšie a dlhšie pracovať a lepšie znášam všetky stresové situácie, má to naozaj niečo do seba a vrelo odporúčam každému kto má náročné zamestnanie a alebo naopak potrebuje prečistiť telo (detoxikovať). Ďalej REGEMAX som si zakúpil lebo som mal rozdrvenú pätnej kostičku po skoku do vody v lete tohto roka, a dnes už vôbec o svojom zranení ani neviem, určite výborný prostriedok pre rekonvalescenciu a poúrazových stavoch, ďalej Chlorella A + je iste tiež výborný prípravok predovšetkým preventívneho razenie v boji s voľnými radikálmi, ktoré bohužiaľ v sebe máme všetci ľudí, takže to nechcem podceňovať ale bojovať proti tomu, zdravie je pre mňa na 1. mieste.
HORE