loading

Regeneračné sérum s hadím jedom SnakeActive 30 ml

Značka: Diet Esthetic | Kód: z37894
Diet Esthetic Regeneračné sérum s hadím jedom SnakeActive 30 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Regeneračné sérum s hadím jedom obsahuje 4% polypeptid, extrahovaný zo zmijího jedu, ktorý počas klinického testovania preukázal výnimočný efekt pri eliminácii výrazových vrások. Určené pre denné aj nočné použitie na všetky typy zrelej pleti mužov i žien. Sérum nebolo testované na zvieratách.

Aktívne látky:

 

 • 4% polypeptid zo zmijího jedu - redukuje vrásky,
 • vitamíny B a E - chráni pleť proti predčasnému starnutiu v dôsledku UVA a UVB žiarenia,
 • šípkový, olivový a kukuričný olej - zaisťujú nemastnú textúru séra, v ktorom nie sú obsiahnuté žiadne minerálne oleje, čo znamená, že sa po nanesení séra netvorí žiadne škvrny ani mastný film a pokožka tak môže dýchať,
 • hydratačné faktory - ochráni vašu pleť po celý deň a dodajú ju dlhotrvajúci hodvábnu jemnosť, ktorá bude zrejmá už po prvom nanesení.

Účinky:

 • vypína a vyhladzuje pleť,
 • celkovo omladzuje vzhľad,
 • redukuje vrásky a jemné výrazové linky,
 • hĺbkovo vyživuje, regeneruje a hydratuje.

Výsledky *:

 • výrazné zmenšenie hĺbky tých najhlbších vrások a výrazových liniek.

* 28-dňovej štúdie s aplikáciou 2x denne.

Zloženie:

syntetické polypeptidy zo zmijího jedu 4%, aloe vera, avokádový olej, kukuričný olej, kolagén a elastín, tokoferol, vitamín E, biotín (vitamín H), retinol (vitamín A), inositol (vitamín B8), šípkový olej, bisabolol, sójový extrakt

Ako používať:

Nanášajte sérum s hadím jedom dvakrát denne a tiež pred spoločenskými akciami, kde chcete, aby vaša pokožka bola rozžiarená, hladká a mala mladistvý vzhľad. Následne odporúčame aplikovať hadí krém .

Informacie o značke Diet Esthetic

Španielska firma DIET ESTHETIC sa už od roku 1985 zaoberá výrobou kvalitných kozmetických produktov s použitím tých najmodernejších aktívnych látok. Efektívne prípravky DIET ESTHETIC reagujú na špecifické potreby najrôznejších typov pleti a v dnešnej dobe sú k dostaniu aj ďaleko za španielskymi hranicami - napríklad v mnohých štátoch Európy, Ázie i Ameriky. K najdôležitejším pilierom značky DIET ESTHETIC patrí maximálna snaha o zachovanie životného prostredia, ctení etických princípov a prísne testovanie ponúkaných prípravkov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE