loading

RegulatPro BIO 350 ml

Značka: Enzympro | Kód: z52292 | Doplnok stravy
Enzympro RegulatPro BIO 350 ml
Doprava zadarmo
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Regulatpro® BIO je kaskádovo fermentovaný enzýmový doplnok stravy na podporu procesov biologickej regulácie.

Kaskádová fermentácie (štiepenie) za prítomnosti symbiotických mikroorganizmov a baktérií mliečneho kvasenia je proces podobný ľudskému trávenia. Okrem natrávenie živín sa aktivujú enzýmy, antioxidanty a tiež kyselina mliečna (probiotikum) pre lepšie trávenie.

Liek Regulatpro® BIO bol vyrobený za pomoci fermentačnej technológie Cascade fermentation. Starostlivo vybraná kombinácia čerstvého ovocia, orechov a zeleniny z ekologického poľnohospodárstva je v priebehu niekoľkých týždňov postupne, v jednotlivých po sebe idúcich procesoch, fermentovaná za prítomnosti baktérií mliečneho kvasenia. Všetky substancie sú rozpustené v pravotočivej kyseline mliečnej, ktorá pri kaskádové fermentácii (kvasenie) vzniká. Fermentováním sa enzýmy a živiny rozštiepi (podobne ako pri trávení), uvoľní sa hodnotné sekundárne rastlinné látky az kultúr kyseliny mliečnej vznikajú zdravé komponenty. Takto rozpustené enzýmy a živiny sa rýchlo vstrebávajú a sú bunkám pre ich výživu ihneď k dispozícii.

Rozštiepením živín je aktivovaná slnečnej energie a regulačné informácie. Takto energiou nabitá enzýmová výživa stimuluje v mitochondriách (bunkovej elektrárne) tvorbu molekúl ATP (Adenosintrifosfát), ktoré sú zdrojom energie pre bunkové procesy. Týmto spôsobom kaskádovo fermentovaný Regulatpro® BIO, ktorý nie je pasterizovaný a je 100% prirodzený (bez žiadnych prísad, konzervantov a ochucodavel), zaopatruje bunky a dobíja ich biologické baterky. Upevňuje alebo obnovuje zdravie na bunkovej úrovni. Energiou dobité bunky reštartujú a aktivujú imunitný systém.

Posilnená imunita zlepšuje a urýchľuje látkovú výmenu. Tým naštartuje očistné, opravné a regulačné procesy, ktoré vedú k regenerácii. Výsledkom je zvýšenie životnej energie, výkonnosti a vitality.

Prípravok Regulatpro® BIO je bioaktívne alternatívou iónových energy drinkov a kĺbových doplnkov stravy. Obzvlášť pri nadmernom zaťažovaní organizmu oceníme doplnenie bioaktívnych enzýmov a živín, ktoré zvýšia energiu buniek. Následné posilnenie imunity zrýchli regeneračné procesy. Doplnok stravy Regulatpro® BIO je okrem iného aj ideálne výživovú podporou pre nastávajúce mamičky a deti.

Podrobné informácie o produkte nalezente tu .

zloženie:

 • antioxidant
 • pohyblivosť kĺbov
 • Hladina lipidov v krvi
 • (Pred) menštruačný komfort
 • Normálne funkcie črevného traktu
 • Prirodzená obranyschopnosť - odolnosť
 • antioxidant
 • Normálna funkcia črevného traktu (pravidelnosť)
 • Hladina lipidov v krvi - metabolizmus lipidov
 • Normálna činnosť obličiek
BIO Sójové bôby
 • antioxidant
 • Vylučovanie vody z organizmu
 • Normálna činnosť cievnej sústavy
 • Normálna hladina glukózy v krvi
 • Metabolizmus tukov - hladina lipidov v krvi
 • ťažké nohy
 • antioxidant
 • Normálna činnosť srdca / krvné lipidy
 • Normálne trávenie a funkcia čriev
 • Normálna funkcia pečene, prečistenie
 • normálne trávenie
 • Normálny stav kĺbov
 • Normálna činnosť pečene
 • Normálna činnosť pečene - pečeňové lipidy
 • (Pred) menštruačný komfort
 • Plodnosť - kvalita spermií
 • duševné zdravie
 • Pozitívna nálada - relaxácia

Prídavné látky:

voda, BIO kokosové orechy, glycerín, BIO klíčky z mungo, BIO proso, BIO korenie

Ako používať:

Pred každým použitím fľašu najmenej 4x pretrepeme, a tým sa aktivuje energie a regulačné informácie. Po naliatí do odmerného kalíška je vhodné Regulatpro® Bio nechať na svetle 5-10 minút nadýchnuť (okysličenie).

Regulatpro® Bio pijeme ráno na lačno a večer pred spaním, alebo vmiešaní do vody pijeme celý deň. Pred prehltnutím zadržíme Regulatpro® Bio čo najdlhšie (min. 1 minútu) v ústach, kedy prebieha jeho absorpcie sliznicou. Pri citlivom zažívanie, pijeme s vodou (prevarená / destilovaná). Zdravší je surová (živá) ovocná alebo zeleninová šťava.

Užívajte 5 ml ráno a večer. Malé deti do 3 rokov užívajú 2-3 ml 1x denne, deti 3-10 rokov 3-5 ml 1x denne.

Pri vonkajšej aplikácií regulátu nástrekom riedime Regulatpro® Bio destilovanou alebo prevarenou vodou v pomere 1: 1. Pre namáčanie obkladu môžeme Regulatpro® Bio zriediť v pomere až 1: 2. Obklad po namočení v roztoku Regulatpro® Bio s vodou vyžmýkame a priložíme na ošetrované miesto. Vmasírovaním aktivujeme látkovú výmenu (prekrvenie). Pre zdravie zubov zadržíme Regulatpro® Bio čo najdlhšie v ústach.

Balenie:

350 ml - dávka na 35 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Pred použitím pretrepte. Po otvorení spotrebujte do 1 mesiaca. Uchovávajte pri teplote 25 ° C. Vďaka používaniu čerstvých zložiek môže dochádzať k zmenám vône, farby, chuti, a čírosti. Bez umelých vitamínov, farbív, konzervantov, cukru, lepku a mlieka. Čisto prírodné, vhodné tiež pre vegánov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte ako náhradu za vyváženú a pestrú stravu a za zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky na imunitný systém .

Informacie o značke Enzympro

Švajčiarska spoločnosť Enzympro AG je distribútorom výrobkov nemeckej rodinnej spoločnosti Dr. Niedermaier Pharma pre celú Európu. Jej kľúčovým produktom je enzýmový koncentrát Regulatpro BIO a prírodná kozmetika pre podporu prirodzeného zdravia a krásy. Všetky produkty sa vyrábajú v Nemecku špeciálnom patentovaným postupom kaskádové fermentácie. Samozrejmosťou je prémiová kvalita a trvalo udržateľný rozvoj.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
15.03.2019
Už som si tento výrobok, zakúpila asi tretíkrát, a som s ním veľmi spokojná,

funguje skvele, ako prevencia a vôbec sa celkovo cítim líp. Odporúčam

14.03.2019
ReulatPro BIO je skvelý a úplne ojedinelý produkt. Keď ho užívam, mám pocit, že mám viac energie.
100%

22.09.2019
Kvalitný produkt, cítim sa lepšie po jeho používaní
Pre: Kvalitný výrobok
HORE