loading

Relaxa Comfort 30 tbl.

Značka: Woykoff | Kód: z4163
Woykoff Relaxa Comfort 30 tbl.
Zľava 10%
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Znížili sme pre vás cenu tohto produktu o 10%. Akciová ponuka platí do 31.01.2019 alebo do vypredania zásob.
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Nové vylepšené zloženie produktu Relaxa Comfort prináša nášmu organizmu upokojenie a relaxáciu bez utlmujúci účinkov. Bojujte proti stresovým situáciám a nepokoja spôsobených preťažením.

Zloženie v 1 tablete:

Množstvo 'Zložka 'Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
100 mg xZelený čaj (Camellia sinensis, extrakt z listov zeleného čaju s obsahom 98% L-theanín) Normálna hladina glukózy v krvi
antioxidant
Normálna hladina cholesterolu v krvi
Normálne funkcie črevného traktu
Normálny stav pokožky - antioxidant
Normálny stav zraku - antioxidant
Duševný stav a výkon
Dentálne, orálne zdravie
pružnosť ciev
Normálna činnosť srdca, cievneho systému
Koncentrácia - učenie
Kognitívne funkcie - antioxidant
Normálna črevná mikroflóra
Normálna funkcia prostaty - antioxidant
Kontrola telesnej hmotnosti / Metabolizmus lipidov
Zdravie žien - antioxidant
2.5 mg xVitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy
Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
Prispieva k normálnemu metabolizmu homocysteínu
Prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek
Ak je v jednej dávke aspoň 0,3 mg vitamínu B6, tak možno tvrdiť:
Prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu
Prispieva k normálnej psychickej činnosti
Prispieva k regulácii hormonálnej aktivity
Prispieva k správnej syntéze cysteínu

Prídavné látky:

hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát (zahusťovadlo), mikrokryštalická celulóza (zahusťovadlo), arabská guma (zahusťovadlo), polyvinylpyrrolidon (zahusťovadlo), mastenec protihrudkujúca látka, stearan horečnatý protihrudkujúca látka, extrakt z listov zeleného čaju, pyridoxín hydrochlorid, emulgátor PEG 6000, oxid titaničitý (farbív ), indigokarmín (farbivo)

Dávkovanie:

Užívajte 1-2 tablety 1-2x denne. Účinok sa dostaví obvykle do 40 minút a stav relaxácie pretrváva 3-6 hodín. Po 6 hodinách je možné dávku zopakovať. Neprekračujte dávkovanie 4 tabliet denne. Prípravok Relaxa Comfort je možné podávať dlhodobo, je úplne nenávykový. Neovplyvňuje pozornosť, je možné ho užívať aj pri riadení motorových vozidiel.

Balenie:

30 tabliet - dávka na 7-30 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Skladujte v suchu pri teplote 15-25 ° C.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež prípravok Pre Relax 60 kapslí a ďalšie produkty na stres a nervozitu .

 

Ďalšie informácie o Relax nájdete v článku Hoďte sa do pohody .

Informacie o značke Woykoff

Spoločnosť WOYKOFF as. bola založená v roku 2006 ako rýdzo česká spoločnosť a hneď v začiatku uviedla na trhu rad kvalitných doplnkov stravy. V roku 2008 sa spoločnosť WOYKOFF po uvedení originálnych veterinárnych prípravkov rozdelila na humánne a veterinárne divíziu. V roku 2010 boli založené dcérske spoločnosti WOYKOFF na území Slovenska a Maďarska. Našim poslaním je poskytnúť našim zákazníkom českej produkty v najvyššej kvalite a pomôcť sa im starať o ich zdravie, prípadne o zdravie ich zvieracích miláčikov. Všetky naše produkty sú vyrábané na území Slovenskej republiky, a to pod kvalitou GMP, ktorá je vyžadovaná pre výrobu liekov. Navyše v našich produktoch používame len také účinné látky, ktorých účinok bol preverený rozsiahlymi klinickými štúdiami a to v takom množstvom, ktoré zaisťuje maximálny účinok.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


65%
Hodnotenie
16.03.2015
Prípravok Relaxa užívam už dlhú dobu a som s ním maximálne spokojná. Na rozdiel od iných upokojujúcich prípravkov nespôsobuje ospalosť a únavu. Užívam ho skôr príležitostne, neustále ho mám pri sebe. Pomáha mi zvládať náročnú prácu s malými deťmi, lepšie sa koncentrujem na štúdium. Beriem si ho napr. pred vystúpením na verejnosti, pred skúškami, keď nemôžem zaspať. Odporučila som ho už viac ľuďom a všetci s ním boli spokojní. Od pravidelného denného užívania ma odrádza len cena :)
05.05.2014

S produktom Relaxa Comfort som moc spokojná. Veľa mne pomohol aj prekonávať atak.

31.03.2014

Relaxa Comfort je naozaj účinná pri STES a nepohode. Super Cesnak a Chlorella Japan zlepšili mojej trávenie, som spokojný.

30.12.2013

Relaxa je skvelý produkt, trochu sa to s ním musí vedieť. Ale ráno, keď idem do svojej veľmi stresujúce práce, tak si nedám kávu, ale práve Relaxu. Tá, ako je napísané v letáku, udržuje pozornosť na špičkovom bode, ale pritom tzv. neexcituje, ale udržuje rovnomněrné sústredenie bez negatívnych emócií. Nie je to stopercentné, ale fakt to pomáha. Vďaka za Relaxu.

27.05.2013

Pilulky Relaxa Comfort som si objednala z dôvodu psychicky náročného zamestnania a som rada, že mi pomohli. Psychicky aj fyzicky som sa cítila nadmieru spokojná. Už som tabletky odporučila a hodlám si zakúpiť ďalšie balenie.

HORE