loading

Ricínový olej lisovaný za studena

Značka: Saloos | Kód: z4558
Saloos Ricínový olej lisovaný za studena
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
Vyberte objem
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Ricínový olej je vhodný na suchú pokožku, podporuje jej regeneráciu.

Ricínový olej tiež pôsobí hojivo na pooperačné jazvy, pomáha odstrániť niektoré druhy bradavíc. Účinné sú tiež obklady z teplého ricínového oleja priloženého na bolestivé svaly a kĺby. V kozmetike sa odporúča riediť ho redšími oleji. Veľmi vhodný je aj na riasy.

Zloženie:

Castor bean (Ricinus communis)
 • Normálny stav pokožky - detoxikácia

Ako používať:

Aplikujte vtieraním do kože a masážou podľa potreby aj niekoľkokrát denne.

Balenie:

50 ml, 125 ml alebo 250 ml

Upozornenie:

Bez konzervačných a syntetických vonných látok.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky sa ricínu všeobecným .

Informacie o značke Saloos

Firma SALOOS (predtým SALUS) vyrába certifikovanou prírodnú kozmetiku. Vstúpila na trh s čistými stopercentnými esenciálnymi olejmi pre aromaterapiu. Vďaka veľkému ohlasu u spotrebiteľov a záujmu o ďalšie produkty bol rozšírený sortiment o rastlinné oleje lisované za studena, ktoré sa môžu používať samostatne (na telo i vnútorne) alebo môžu tvoriť spolu s esenciálnymi olejmi základ masážnych zmesí. Odtiaľ bol len krôčik k vytvoreniu hotových telových a masážnych olejov SALOOS. Aj ty si v krátkej dobe získali značnú obľubu - jednoznačne ich uprednostňujú profesionálni maséri vrcholových športovcov, používajú sa v rehabilitačných centrách, kúpeľných zariadeniach, regeneračných štúdiách atď. Postupne bol zaznamenaný vzrastajúci záujem o vzácne, leč mnohokrát cenovo nedostupné esenciálne oleje (ruža, jazmín, neroli a ďalšie), čo viedlo k vytvoreniu nového radu hotových výrobkov pre starostlivosť o pleť. Vznikla tak rad jedinečných, mimoriadne účinných prípravkov pre starostlivosť o všetky typy pleti, vrátane tej najcitlivejšej a najnáročnejšej. Cieľom spoločnosti SALOOS je v oblasti prírodnej kozmetiky ponúknuť prvotriednu kvalitu, ktorá na slovenskom trhu chýbala a dopriať tak zákazníkom radosť z darov prírody, ukázať cestu "ku koreňom" a ponúknuť im storočiami overené účinky rastlín a esencií z nich získaných.

Prehliadnite si certifikát značky Saloos.

Zaujima vás Saloos víac? Podívajte sa na video.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


92%
Hodnotenie
23.11.2017
Ricínový olej som si kúpila na odporúčanie svojej kamarátky pre aktiváciu rastu rias a ako môžem potvrdiť, riasy mi zhustli a povyrástli. Môžem vrelo odporučiť. Mladý jačmeň som si zakúpila pre detoxikáciu organizmu a pre problémy s trávením, trpím pravdepodobne intoleranciou mliečnej laktózy as tým spojeným nedostakem tráviacich enzýmov. Beriem iba 2 tabletky ráno. Cítim sa lepšie, ale tiež užívam Aloe vera gél , ktorý mi prispieva k lepšiemu tráveniu a podporuje imunitu. Aloe pomáha aj mojim deťom, objednávam tiež pre mamičku a známe. Všetci sú s ním spokojní.
16.08.2017
S GS Vitamínom , ricínovým olejom i chia semienkami som veľmi spokojná. Viem, že sú kvalitné. Konkrétne chia som zvyknutá dávať do jogurtu, odporučila som už aj svojim známym. Som rada, že môžem využiť aj rady vašich poradcov, najmä Dr. Šafránka. Som veľmi spokojná.
08.11.2016
Zatiaľ som použila Čistiace a ošetrujúce masku Natura a som veľmi spokojná, odporúčam. ricínový olej používam na riasy a dobrý, konopný olej na pleť, tu mám dosť suchú a som taktiež spokojná. Vašej kozmetike dávam palec hore.
21.10.2016
Po dlhšom užívaní Wild Yam som sa začala cítiť lepšie. ricínový olej používam na vlasy, riasy, na okolie očí a pery. Je hustý, takže sa nedostane do očí.
19.10.2016
Ricínový olej je veľmi dobrý. Zlepšila som s ním aj moja poškodené vlasy, takže som spokojná.
HORE