loading

Ružový íl 140 g

Značka: Goodie | Kód: z58219
Goodie Ružový íl 140 g
Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Ružový íl obsahuje ílové minerály a stopové prvky dôležité pre výživu pokožky a vlasov.

Ružový ílexfoliačný, čistiace a detoxikačné účinky a nedráždi citlivú pokožku. Íl zlepšuje štruktúru pleti, redukuje jej suchosť a šupinatosť, zlepšuje elasticitu a pevnosť pokožky a odstraňuje odumreté bunky. Zanecháva jemnú a vláčnu pleť. Aktívne prispieva tiež k regenerácii pokožky, má prirodzenú čistiacu schopnosť, a zároveň uvoľňuje a posilňuje celý organizmus. Dokonca vďaka podpore metabolizmu v podkožných vrstvách napomáha pri kúpeli zmierniť prejavy celulitídy. Prípravok je 100% prírodný bez chemických prísad.

Zloženie:

100% ružový íl (pink bentonite)

Ako používať:

 • Maska na tvár aj na vlasy: j IEĽ zmiešajte s vodou v pomere asi 1: 2 v hustejšie pastu, ktorú naneste na rôzne časti tela i na vlasy a nechajte pôsobiť cca 20 minút. Výsledkom je žiarivá, čistá a pružná pokožka a vlasy. Môžete pridať pár kvapiek obľúbeného esenciálneho oleja. Íl by nemal prísť do kontaktu s kovom, používajte na prípravu špachtľu alebo lyžicu z kokosového dreva.
 • Ílová kúpeľ: d o teplej vody pridajte 4 polievkové lyžice ílu na vaňu a 20 minút relaxujte. Pokožka je po kúpeli jemná a vláčna.

Balenie:

170 g

Upozornenie:

Skladujte v suchu do 25 ° C.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky na čistenie pleti .

Informacie o značke Goodie

Značka Goodie v súlade so svojím heslom "Good Karma products" verí, že príroda ponúka všetko, čo potrebujeme pre udržanie najlepší psychickej i fyzickej kondície. Goodie ponúka čisté prírodné potraviny, moderný funkčný superpotraviny, kvalitné doplnky pre športovcov bez chemikálií, kozmetiku bez parabénov, farbív či geneticky modifikovaných zložiek, prírodné ekologické doplnky ku kozmetickému využitie alebo do domácnosti. Značka sa vyhýba konvenčné priemyselné veľkovýrobe, ktorá degraduje prírodu a jej potenciál, a prináša alternatívu, ako sa o seba a svoje okolie starať bez zbytočnej záťaže a nežiaducich vedľajších účinkov.

KONTAKT: Taska CZ sro, Korunní 2569/108, 101 00 Praha.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE