loading

Sada starostlivosti o chodidlá exfoliačný maska na chodidlá 1 pár + regeneračný krém na chodidlá 75 ml

Značka: Biotter Pharma | Kód: z60305
Biotter Pharma Sada starostlivosti o chodidlá exfoliačný maska na chodidlá 1 pár + regeneračný krém na chodidlá 75 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Biotter Exfoliačný maska na chodidlá:

Odstraňuje stvrdnutú a hrubú kožu na chodidlách, hydratuje, ľahko sa používa. Maska na chodidlá vo forme ponožiek efektívne odstraňuje mozole, ponecháva kožu hladkú, mäkkú a jemnú.

Zloženie obohatené o aloe vera, extrakt z uhoriek, med, levanduľový olej, kyselinu hyaluronovú a ovocné kyseliny. Eliminuje mozolnatou, hrubú pokožku a upravuje úroveň hydratácie.

Biotter Regeneračný krém na chodidlá:

Intenzívne premasťuje a zmäkčuje kožu. Regeneračný krém na chodidlá je určený pre každodennú starostlivosť o suchú pokožku s tendenciou praskajúcich pat. Vďaka obsahu lanolínu, krém intenzívne premasťuje a zmäkčuje pokožku, urýchľuje regeneráciu popraskanej kože. Pravidelné používanie krému dovoľuje udržať chodidlá v dobrej kondícii.

Zloženie:

Exfoliačný maska: Aqua, CucumisSativusExtract, Glycerín, LavandulaAngustifoliaOil, Aloe Barbadensis Extract, Propylene Glycol, Hyaluronic Acid, Mel Extract, SodiumLactate, Salicylic Acid, Lactic Acid, Glycolic Acid, polyquaternium-4, AlcoholDenat., Phenoxyethanol.

Regeneračný krém: Aqua, Petrolát, CetearylAlcohol, Ceteareth-20, ParaffinumLiquidum, Lanolín, GlycerylStearate SE, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Dávkovanie:

Exfoliačný maska: Vyberte výrobok z obalu a odstrihnite fóliu pozdĺž vyznačenej línie. Nasaďte fóliové ponožky na chodidlá a dôkladne ich utesnite. Pre ešte lepšiu priľnavosť ku koži, oblečte na fóliové ponožky, ponožky bavlnené. Po uplynutí 60-90 minút zložte fóliové ponožky a dôkladne opláchnite chodidla. Efekt odstránenie odumretej kože sa prejaví po 7-10 dňoch. (Pre urýchlenie tohto procesu je potreba chodidlá každodenne namáčať niekoľko minút v teplej vode). Proces odstraňovanie odumretej kože trvá cca 2 týždne, potom sú chodidlá hladká, mäkká a jemná. Exfoliačný masku na chodidlá používajte s odstupom 3 mesiacov.

Regeneračný krém: Naneste krém na čisté a suché chodidlá, jemne vmasírujte.

Balenie:

1 pár + 75 ml

Upozornenie:

Osoby s ekzémom, alergií, erytémom, poškodenú alebo citlivou kožou, deti mladšie ako 12 rokov, tehotné ženy a diabetici nesmie používať tento produkt. Chráňte pred deťmi. Produkt je určený na jednorazové použitie.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie darčekové sady prírodnej kozmetiky.

Informacie o značke Biotter Pharma

Spoločnosť Biotter Pharma poskytuje zákazníkom produkty výbornej kvality. Vízia spoločnosti spočíva v snahe byť jedným z popredných distribútorov prostriedkov pre zdravie a prirodzenú krásu. Cieľom tímu Biotter Pharma je viesť verejnosť k zodpovednému prístupu k vlastnému zdraviu, dbať na prevenciu civilizačných chorôb so zameraním na krvný tlak a hladinu glukózy v krvi, znižovať dopady znečisteného životného prostredia na organizmus každého z nás a prispievať k udržaniu zdravého a krásneho vzhľadu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE