loading

Sada zips sáčkov pre vákuovanie 20 cm x 23 cm VB-2023

Značka: Concept | Kód: z4738
Concept Sada zips sáčkov pre vákuovanie 20 cm x 23 cm VB-2023
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Sada obsahuje 12 ks vreciek so zipsom pre vákuové balenie. Používajú sa sa spoločne s Ručné batériovú vakuovačkou Concept FRESH VA-0020 .
Vrecko so zipsom jednoducho uzavrite prejdením prsta po zips uzáveru alebo pomocou dodávaného klipsu. Vzduch vysajete z vrecka cez zabudovaný ventil stlačením jediného tlačidla. Igelitové vrecká so zipsom možné umyť a použiť opakovane. V vreckách z tejto fólie sú potraviny uchované čerstvé až 5x dlhšiu dobu než pri použití bežných mikroténových sáčkov. Zips sáčky možno umyť a použiť opakovane. Zmrazené potraviny sa môžu v tejto fólii variť, rozmrazovať aj ohrievať v mikrovlnnej rúre.

Balenie:

12 ks zips sáčkov o rozmere 20 x 23 cm

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prístroje a potreby na vákuovanie.

Informacie o značke Concept

Concept je česká značka, ktorá patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľa domácich elektrospotrebičov v Českej republike, na slovenskom a Poľsku. Všetky aktivity a úsilie sú cielené na spokojného zákazníka, ktorý ocenia predovšetkým silný dôraz na vysokú kvalitu, moderný dizajn a rýchly servis.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
15.01.2016
Zip sáčky sa veľmi osvedčili a mám s nimi len tie najlepšie skúsenosti, zakúpila by som ich znovu. Premýšľam o zakúpení sáčkov väčších rozmerov, nie všetko sa do tých malých vojde. Takže odporúčam!
HORE