loading

Salin Plus solný přístroj pro čištění vzduchu

Značka: Salin | Kód: z57767
Salin Salin Plus solný přístroj pro čištění vzduchu
Doprava zadarmo
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Salin Plus je prístroj, ktorý pracuje na rovnakom princípe ako soľná jaskyňa. Soľné ióny čistí a ionizujú vzduch, a likvidujú baktérie a alergény priamo v ovzduší.

Salin Plus navodzuje psychickú pohodu a relaxáciu. Inhalovanie soľných iónov prispieva k zvýšeniu odolnosti dýchacích ciest voči respiračným chorobám a alergénom. Najlepších účinkov soľnej terapie docielite pri spánku, kedy odpočívate, relaxujete a najlepšie tak inhalujete soľnej ióny.

Technické parametre:

 • napätie: 230V / 9V,
 • výkon: 10W,
 • doručenej množstvo využitia priestoru: max. 150 m 3,
 • použitia: 6 - 10 hodín denne,
 • životnosť filtračného bloku: 4 - 6 mesiacov,
 • hmotnosť: max. 1,75 kg,
 • rozmery: 181 x 165 x 235 mm,
 • úroveň šumu: max. 50 dB.

Ako používať:

Pre uvedenie prístroja do prevádzky vložte zástrčku adaptéra do konektora a potom vložte adaptér do zásuvky 230 V (striedavý prúd).

Každodenné používanie sa postupne zvyšuje od 1-2 hodiny až na 6-8 hodín. V prvých dňoch používania prístroja SALIN je množstvo vyžarované soli vo vzduchu väčšie a je možné, že všeobecné účinky na dýchacie ústrojenstvo môžu byť intenzívnejšie. Odporúča sa umiestniť pristroj na vzdialenosť 0,5-1,2 m od užívateľa, a to najmä v miestnostiach s vyšším objemom, ako je ustanovené. Je doporučené umiestniť prístroj vzdialený 1 m od podlahy a to najlepšie na úroveň komody. Neodporúča sa používať prístroj vonku alebo v priestoroch s väčšou vlhkosťou a výparov (kúpeľne, bazény, sauny, pivnice, atď.), V priestoroch zaprášených a v miestnostiach s olejovými aerosólmi (kuchyne). Znižuje sa tým doba využitia filtračného bloku!

Upozornenie:

V ojedinelých prípadoch sa môže na začiatku objaviť zvýraznenie javu kašľa. Rednutie sekrétov dýchacieho ústrojenstva aktivuje proces ich odstránenie. Kašeľ je hlavným mechanizmom pre dosiahnutie tohto procesu, pokiaľ nie je príliš intenzívna. Pokiaľ sú záchvaty kašľa príliš dotieravé, znížte napätie zariadenia na 6 V, prípadne obmedzte na začiatku dobu používania prístroja. Prístroj nespôsobuje koróziu v priestore použitia.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie ionizátory vody a vzduchu .

Informacie o značke Salin

KONTAKT: Daniela Hoffmannová, SALIN - DOMÁCA SOĽNÁ JASKYNE, Na pozorce 6/1492, 193 00 Praha 9.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
22.06.2017
Salin Plus soľný prístroj na čistenie vzduchu používam v spálni a som spokojná. Veľmi pozitívne pôsobí na chronické problémy dýchacích ciest a tým mi zaistil pohodlný nerušený spánok.
18.02.2014

Prístroj Salin Plus používam už 2 mesiace každú noc a doposiaľ sa u mňa nevyskytla nádcha, ani prechladnutie. V kombinácii so zvlhčovačom vzduchu vytvára veľmi príjemné prostredie na spánok.

HORE