loading

Salin S2 soľný prístroj pre čistenie vzduchu

Značka: Salin | Kód: z2981
Salin Salin S2 soľný prístroj pre čistenie vzduchu
Doprava zadarmo
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikáty
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prístroj Salin S2 pracuje na rovnakom princípe ako soľná jaskyňa, ktorej liečebné účinky sú známe už dlhú dobu a tvoria základné klinické odporúčania. Slúži pri chronických ťažkostiach dýchacích ciest.

Prístroj Salin S2 využíva absolútne nový proces v úprave vzduchu s cirkuláciou, ktorý prechádza cez filtračný blok s granulami soli, predovšetkým chloridu sodného. Jeho použitie sa odporúča predovšetkým v noci. Jeho pôsobenie je možné zvýšiť aj cez celý deň. Salin S2 zadržiava prach, odstraňuje dymový a nepríjemný zápach.

Prístroj má jednoduchú konštrukciu.

Kedy Salin S2 pomáha:

 • zvyšuje odolnosť organizmu najmä u detí proti nachladnutiu,
 • zabezpečí plnohodnotný a pokojný spánok,
 • navodí psychickú pohodu a relaxáciu,
 • znateľne znižuje problémy s chrápaním,
 • pri astma, bronchitíde, zápale hrtanu, alergiu, zápalu dutín

.

Technické parametre:

 • napätie: 230V / 6-12V,
 • výkon: 10W,
 • odporúčané množstvo využitia priestoru: max.40 m3
 • použitie: 6 - 10 hodín denne,
 • životnosť filtračného bloku: 4-6 mesiacov,
 • hmotnosť: max.1 kg,
 • rozmery (mm): 105 x 135 x 145,
 • úroveň hluku: max. 50 dB.

Ako používať:

Pre uvedenie prístroja do prevádzky vložte zástrčku adaptéra do konektora a potom vložte adaptér do zásuvky 230 V (striedavý prúd).

Každodenné používanie sa postupne zvyšuje od 1-2 hodiny až na 6-8 hodín. V prvých dňoch používania prístroja SALIN je množstvo vyžarovanej soli vo vzduchu väčší a je možné, že všeobecné účinky na dýchacie ústrojenstvo môžu byť intenzívnejšie. Odporúča sa umiestniť pristroj na vzdialenosť 0.5-1.2 m od užívateľa, a to najmä v miestnostiach s vyšším objemom ako je stanovené. Je doporučené umiestniť prístroj vzdialený 1 m od podlahy a to najlepšie na úroveň komody. Neodporúča sa používať prístroj vonku alebo v priestoroch s väčšou vlhkosti a výparov (kúpeľne, bazény, sauny, pivnice, atď), v priestoroch zaprášených a v miestnostiach s olejovými aerosóly (kuchyňa). Znižuje sa týmto doba využitia filtračného bloku!

Balenie:

soľný prístroj s filtrom, adaptér, sáčok sa sušidlom (nepoužívajte, vyhoďte), návod na použitie, záručný list

Upozornenie:

V ojedinelých prípadoch sa môže na začiatku objaviť zvýraznenie javu kašľa. Rednutie sekrétov dýchacieho ústrojenstva aktivuje proces ich odstránenia. Kašeľ je hlavným mechanizmom pre dosiahnutie tohto procesu, pokiaľ nie je príliš intenzívna. Ak sú záchvaty kašľa príliš dotieravé, znížte napätie zariadenia na 6 V, prípadne obmedzte na začiatku dobu používania prístroja. Prístroj nespôsobuje koróziu v priestore použitie.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie ionizátory vody a vzduchu .

Informacie o značke Salin

KONTAKT: Daniela Hoffmannová, SALIN - DOMÁCA SOĽNÁ JASKYNE, Na pozorce 6/1492, 193 00 Praha 9.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


86%
Hodnotenie
07.10.2016
Salin S2 "soľnú jaskyňu" využíva manžel a je s ňou spokojný. Problémy s prieduškami máva najmä od jesene, tak dúfame, že pri už takmer ročnom pôsobení nebudú ťažkosti na jeseň tohto roku zďaleka tak veľké.
25.04.2014

Vďaka prístroju Salin S2 sa nám lepšie spí. Veľmi príjemný a svieži vzduch.

31.03.2014

S výrobkom Salin S2 som spokojný.

20.01.2014

Salin sme kúpili pre nášho 3 ročného syna astmatika. Má ho vo svojej izbe pustený cez noc. Každopádne môžem potvrdiť počiatočné zhoršenie kašľa, ale dajme tomu po 2-3 týždňoch bol už v poriadku a od tej doby nebol chorý, ani nekašle. Je to zatiaľ krátka doba niečo objektívne hodnotiť. Asi by to chcelo počkať napríklad pol roka a potom to hodnotiť. Ale u nás to skôr vyzerá, že Salin funguje. Ďalšia vec, ktorá mohla prispieť k jeho zdravie je to, že prestal zo zdravotných dôvodov chodiť do škôlky - bol stále chorý a museli sme mu zvyšovať dávky inhalačných kortikoidov, pretože pískal. Takže teraz naozaj neviem, či je to Salina, alebo že prestal chodiť do škôlky. Uvidíme v dlhšom časovom horizonte, zatiaľ to vyzerá dobre.

19.02.2013

Prístroj Salin je malý, nenáročný. Používame zatiaľ pár týždňov, takže ťažko posúdim účinok, ale za skúšku to stojí, hlavne s malým dieťaťom. Ani cenovo nie je náročný.

HORE