loading

Sanct Bernhard Elixir železa 500 ml

Značka: Sanct Bernhard | Kód: z59904 | Doplnok stravy
Sanct Bernhard Sanct Bernhard Elixir železa 500 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Sanct Bernhard Elixir železa znižuje tiež únavu a vyčerpanosť. Niektoré skupiny ľudí sú viac ohrození nedostatkom železa. Sú to hlavne deti a adolescenti, teda v dobe rastu, ďalej potom menštruujúce ženy, tehotné či dojčiace ženy a ľudia, ktorí nemajú dostatočne pestrú stravu či majú choroby tráviacej sústavy, ktoré obmedzujú vstrebávanie železa. K zlepšeniu vstrebávanie železa je potrebný vitamín C a vitamíny skupiny B, ktoré v Elixír tiež nájdeme.

Zloženie:

Koncentrát z plodov arónie, jahôd, čiernych ríbezlí, černíc a čiernej bazy, voda, Agávový nektár, glukonát železnatý (0,065% železa), vitamín C, sorbát draselný, vitamín B6- hydrochlorid, vitamín B2, vitamín B1-mononitrát, vitamín B12.

Dávkovanie:

Pite 1x denne pred jedlom. Pred použitím pretrepte. Dospelí, tehotné a dojčiace ženy pijú 1-2 odmerky (20-40 ml), deti a adolescenti od 10 rokov 1 odmerku (20 ml), 7-10 rokov užívajú ½ odmerky (10 ml).

Balenie:

500 ml

Upozornenie:

Uchovávajte mimo priame slnečné žiarenie, do 25 ° C a mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade. Elixir nie je náhradou a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte dennú dávku.

Náš tip:

V naej ponuke nájdete ďalšie produkty obsahujúce železo .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE