loading

Saw palmetto štandardizovaný extrakt

Značka: Salvia Paradise | Kód: z54653 | Doplnok stravy
Salvia Paradise Saw palmetto štandardizovaný extrakt<br /><strong>Saw palmetto</strong>
Vyberte objem
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Tekutý extrakt Saw palmetto pre zdravie prostaty, správnu funkciu reprodukčného systému, močovej sústavy aj pre udržanie si zdravého rastu vlasov.

Cena v roku z dôvodu nízkej úrody a obrovské dopytu vzrástla viac ako 3x a sú len obmedzené zásoby. Z vyššie uvedených dôvodov sa saw palmetto veľmi falzifikujú. Bohužiaľ falzifikáty nie sú odhaliteľné ani špeciálnymi testami. Saw palmetto má však špecifickú chuť a vôňu, ktorá sa falzifikujú horšie. Originálne extrakt zo saw palmetto sa odhalí len testy v kombinácii s organoleptickej skúške. Serenoa plazivá je malá palma dorastajúca sa výšky až 3 m. Rastlina má vzpriamený kmeň, ktorý sa rozprestiera do šírky. Serenoa plazivá má listy široké, svetlo zelené alebo striebornej - dlhé 1 až 2 metre, lopatkovito a vejárovito usporiadané. Saw palmetto kvitne žlto-bielo v období od decembra až do začiatku septembra. Plodom sú červeno-čierne bobule, ktoré sú k videniu od apríla do októbra.

Saw palmetto je pevná, pomaly rastúce, avšak dlho sa dožívajúce rastlina, ktorá sa nachádza na juhovýchodnom pobreží Spojených štátov amerických. Na Floride sú rastliny, ktorým sa odhaduje vek až 700 rokov.

Obsah vo fľaštičke, vyrobená Salvia Paradise ®, je štandardizovaný extrakt z plodov rastliny Saw palmetto lat. Serenoa repens.

Extrakt je štandardizovaný na obsah 93% mastných kyselín a 0,38% sterolov. Jedná sa o 100% extrakt v prirodzenej podobe, bez aditív a konzervačných látok. Saw palmetto podporuje najmä reprodukčnej funkcie. Ďalej má vplyv na prirodzené zdravie prostaty a udržiava normálne funkcie močovej sústavy. Serenoa plazivá podporuje rast vlasov.

 

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na Váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári. Serenoa plazivá (Saw Palmetto, Serenoa repens, extrakt) vo From tinktúry

Zloženie:

 • Normálne funkcie reprodukčného systému
 • Normálna funkcia močovej sústavy
 • Normálna funkcia prostaty
 • rast vlasov

Dávkovanie:

Osem kvapiek extraktu saw palmetto pretrepeme v shakeri s vodou či džúsom a vypijeme. Užívame 1x denne.
8 kvapiek = 320mg čistého extraktu.

30ml saw palmetto vystačí na 75 dní intenzívne kúry.

Upozornenie:

doplnok stravy
Neslúži ako náhrada pestrej stravy.
Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Skladujte v tme a suchu pri teplote nad 23 ° C a vo vertikálnej polohe. Pri nižších teplotách extrakt prirodzene tuhne. Je kontraindikované pri ochorení pečene.

Informacie o značke Salvia Paradise

Salvia Paradise sro je plne českou rodinnou firmou, ktorá spracováva aj dováža prírodné látky z celého sveta aj naše slovenské komodyty. Špecializuje sa na chemicky nezaťaženej prírodné látky, čím môže tvrdiť aj o výrobkoch z druhého konca sveta, že sú v BIO kvalite.

 

Prípravky v práškovej forme, sypané formy, porciované prírodné látky, alebo kvapky pre jednoduché užívanie.

Široká ponuka prípravky Salvia Paradise:

KONTAKT: Salvia Paradise s.r.o., Kvaň 159, 26762 Zaječov, IČ: 29143144, DIČ: CZ29143144

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE