loading

Schudnite raz a navždy 1 (Mgr. Antónia Mačingová)

Značka: Knihy | Kód: z5198
Knihy Schudnite raz a navždy 1 (Mgr. Antónia Mačingová)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Kniha Schudnite raz a navždy 1 predstavuje jednoduchý systém, ktorý pomáha dosiahnuť sily, zdravia a vitality po celý život.

Mgr. Antónia Mačingová žije na slovenskom, vyštudovala UPJŠ, odbor andragogika a už niekoľko rokov sa zaoberá účinkom stravy na ľudský organizmus, jej ozdravujúcim a očistným efektom. Vo svojich knihách sa snaží jednoduchou formou priblížiť spôsob, ktorý odbúrava mýtus o tom, že sa dá podkožného tuku zbaviť iba znižovaním množstva prijatej stravy.

Každé prijaté sústo rozhoduje o našom budúcom zdraví, pocitoch, vzhľadu. Rovnako tak naše súčasné zdravie, pocity a vzhľad sú následkom predchádzajúceho spôsobu stravovania a prístupu k sebe samému ... Hovorí sa, že láska lieči a uzdravuje, robme teda všetko s najväčšou láskou, akú momentálne môžeme dať sebe a okolia, a aj z nášho jedla sa stane ten najúžasnejšie liek.

V knihe Zhubněte jednou provždy 1 nájdete:

 • 28 denný program harmonizácie organizmu,
 • stupňovou metódu chudnutia,
 • semafórovej stravovanie,
 • mesačný program podľa semaforového stravovanie,
 • rady stravovanie podľa krvných skupín,
 • ukážku sviatočného stravovanie s využitím receptov uvedených v knihe.

Úryvok z úvodu:

Táto kniha pomohla tým ľuďom, ktorí sa rozhodli, že im pomôže. Rozhodli sa pre niečo, čo im pomohlo zbaviť sa starých stravovacích zlozvykov, čím sa zmenili zvonku a hlavne zvnútra, a súčasne začali tvorivo a pozitívne vizualizovať svoj zdravotný a estetický stav.

(...)

Skôr, než sa dáte do osmadvacetidenního programu, prečítajte si, prosím, celú knihu, nie len tie časti, ktoré sú o "diéte". DIETA - slovo, ktoré bránia ľuďom, aby sa dostali do stavu trvalého uspokojenie so svojím zdravím a vzhľadom. Z môjho pohľadu je diéta stav krátkodobej zmeny stravovacích návykov z dôvodu šetrenia určitého orgánu v tele. Keď sa potom k starým stravovacím návykom vrátite, vráti sa aj problém, ktorý ste diétou riešenia. Presne tak je to aj s rôznymi zaručenými redukčnými diétami, ktorými si len oslabujete telo, sebavedomie a vnútornú silu. Ak sa chcete dostať do stavu trvalej spokojnosti so zdravím, vitalitou aj svojim vzhľadom, zabudnite na diéty a začnite správne jesť a piť. Návod ako na to vám ponúkam v tejto knihe. Keď si ju prečítate celú, zistíte, že si máte z čoho vyberať. Naučíte sa, ako si jednotlivé jedlá zostaviť tak, aby ste už nikdy nemuseli držať žiadne diéty, ale aby ste sa najedli do sýtosti a ku štíhlosti.

(...)

Systém stravovania, uvádzaný v tejto knihe, je zameraný na dosiahnutie telesnej harmónie. Stravovanie je zostavené tak, aby telo prvý týždeň masívne alkalizovalo. Ďalšie tri týždne osmadvacetidenního programu dostávajú telo do vyváženého stavu - do harmónie. V ďalšej knihe som zostavila semafórovej stravovanie, podporené správnou voľbou jedla podľa princípu krvných skupín, ktoré vás udrží v kondícii, vitalite, mladom vzhľadu, chuti do života a v stave vysokej energie.

Počet strán: 208

Rozmery: 135 x 205 mm

Väzba: viazaná

Jazyk: český

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež Zhubněte jednou provždy 2 a ďalšie knihy o chudnutie .

 

Ďalšie informácie o knihe Zhubněte jednou provždy 1 nájdete v článku Zhubněte jednou provždy - toxíny, toxíny, toxíny ... .

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
21.11.2017
Kniha Zhubněte jednou provždy 1 je skvelá. Podľa pokynov v knihe všetko dodržiavam a schudla som 5 kg za dobu 28 denného programu, cítim sa skvele a som nadšená. Odovzdala som informácie ďalším kamarátkam, ktoré si knihu tiež kúpili alebo začali s odporúčaným jedálničkom a sú tiež nadšené. Podotýkam, že všetko dodržiavam striktne vrátane pitného režimu.
11.09.2017
S pani Mančingovou som spokojná. Za mesiac som sa zbavila 6,5 ​​kg, a jej recepty sú veľmi jednoduché a chutné, odporúčam ďalej.
09.08.2017
S knihou Zhubněte jednou provždy som naozaj veľmi spokojná. Fakt to funguje. Cítim sa plná energie, nemám pocit hladu a hlavne mi je o moc lepšie po zdravotnej stránke. Všetkým odporúčam a čo najskôr si objednám pokračovanie - č. 2.
07.08.2017
Pred dvoma mesiacmi som si zakúpila knihu Zhubněte jednou provždy od pani Mačingová. Držala som 28-dňový očistu, jedlo mne naozaj chutnalo.Vážila som 66 kg, teraz váži 62, cítim sa veľmi dobre. Všetko je ale o vôli. Tak s chuťou do toho boubelky????????????????????????????????
26.06.2017
Zatiaľ som čítala len 1. diel knihy Zhubněte jednou provždy a zahryzla som sa do toho naozaj vážne, ostávajú mi ešte asi dva mesiace práce s touto knihou (stravujem sa podľa nej). Som veľmi milo prekvapená, pretože mi veľmi vyhovuje a tak s ňou stále pracujem. Potom postupne prejdem na ďalšie dva diely. Predpokladám, že budú rovnako úspešné. Celkovo som veľmi spokojná.
HORE