loading

Seventh Generation

V deň, keď sme pomenovali našu firmu, sme dali sľub celej spoločnosti. Je to sľub, že pri každom našom rozhodnutí budeme brať ohľad na blaho našej spoločnosti a starostlivo zvážime dopad, ktorý má naša firma na ďalších sedem generácií. Veríme, že každý jednotlivec by sa mal správať ohľaduplne k prírode, pretože zdravý život môžeme viesť iba na zdravé planéte.
A preto vyrábame prípravky na rastlinnej báze a snažíme sa vyvarovať syntetickým ingredienciám. Zloženie našich výrobkov je biologicky rozložiteľné a neobsahuje žiadne syntetické vône, prchavé organické látky, farbivá ani optické rozjasňovače. Sme hrdí na to, že sme získali certifikáciu Environmentálna značka EÚ, ktorú zastrešuje Európska komisia a certifikát Leaping Bunny (skákajúci králiček) potvrdzujúce, že ani jednotlivé ingrediencie našich produktov netestujeme na zvieratách, a že výrobky neobsahujú živočíšne zložky. Výrobky Seventh Generation sú dermatologicky testované a rad Free & Clear bez parfumácie je vhodná aj pre citlivú pokožku.
Na čistenie využívame silu rastlín. Znie to až neuveriteľne, ale rovnakú účinnú látku možno získať z rôznych zdrojov a my využívame práve rastliny a minerály. Transparentnosť je pre nás jednou zo základných hodnôt. Ostatne na zadnej strane každého produktu nájdete všetky ingrediencie použité v danom výrobku vrátane ich pôvodu. Vďaka unikátnej formulácii sú naše výrobky nielen šetrné k prírode, ale aj veľmi dobre fungujú. Veríme, že si ich zamilujete aj kvôli krásnych jemným vôňam zo 100% esenciálnych olejov a prírodných extraktov.
Používaním našich prípravkov navyše uľahčuje prírode od ďalších plastov, pretože fľaše Seventh Generation sú až zo 100% vyrobené z recyklovaného plastu a sú úplne recyklovateľné.
Naše meno Seventh Generation - čiže Siedma generácia - nie je náhodné. Snažíme sa, aby aj pre deti detí našich detí a ich potomkov bola Zem krásnym miestom k žitiu. Pridajte sa k nám a myslite na budúce generácie!

 
Filtrovat
Pre zdravie
Značka
A
B
C
D
E
F
G
H
CH
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Aktívne filtre:
Seventh Generation×
9 produktov
Radiť podľa:Obľúbenosticeny
HORE