loading

Shilajit Mumio Altai 60 kapslí

Značka: Pharma Activ | Kód: z54737 | Doplnok stravy
Pharma Activ Shilajit Mumio Altai 60 kapslí
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Shilajit Mumio Altai má schopnosť stimulovať organizmus a podporiť tak normálnu funkciu imunity.

Mumio patrí medzi antioxidanty a prispieva k normálnemu stavu kostí a kĺbov, normálnemu trávenie a normálnu funkciu močových ciest. Prípravok tiež podporuje metabolizmus sacharidov a lipidov, a prispieva tak ku kontrole telesnej hmotnosti.

Zloženie v 1 kapsuli:

 • normálne trávenie
 • menštruačný komfort
 • Kontrola telesnej hmotnosti
 • Normálne funkcie močovej sústavy
 • Imunitný systém - antioxidant
 • Normálne funkcie reprodukčného systému
 • Normálny stav kostí a kĺbov
 • Duševná a poznávacia činnosť
 • omladenie
 • Metabolizmus sacharidov a lipidov

Prídavné látky:

želatína (obal kapsule), maltodextrín, horečnaté soli mastných kyselín (protihrudkujúca látka)

Dávkovanie:

Užívajte 2 kapslí 1 x denne. Zapite dostatočným množstvom vody.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 30 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Výrobok je vhodný pre vegetariánov a vegánov.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na imunitu .

Informacie o značke Pharma Activ

Spoločnosť PHARMA ACTIV udelila nášmu internetovému obchodu prozdravi.cz kvalitatívne zlatú pečať , ktorú sme získali ako jediný predajca v SR.

Firma PHARMA ACTIV využíva skúsenosti siahajúcou mnoho storočí do minulosti. Pomocou pokročilej technológie a na základe dávnych tradícií prírodnej medicíny hľadáme najúčinnejšie spôsoby ochrany zdravia. Vďaka vedomostiam mnohých generácií vedcov z celého sveta sa učíme ako najlepšie ovplyvňovať ľudský organizmus tak, aby aj moderní ľudia mohli dosiahnuť harmóniu medzi svojím životom a prácou. S ohľadom na požiadavky každodenného životného rytmu našich zákazníkov je našou úlohou a snahou nájdenie prirodzené cesty k získaniu pokoja a sily, čiže zdravého a šťastného života.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
12.03.2019
Mumio som vzala pre svoju dcéru, ktorá má problémy s ochorením kolena. Užíva ho každý deň a hybnosť kolena je lepšie.
06.09.2016
Manžel mal problémy s črevami. Po použití tabliet Mumio je už nemá. Odporučila mne je liečiteľka. Mám radosť, že pomohli a kŕče už nemá.
30.10.2013

Hľadala som liek na problém s nadmerným opuchom nohy po operácii kolena (aj po 2 mesiacoch). Našla som odporúčanie na produkt Mumio na internete. Buď mi produkt pomôže alebo nie. Noha spľasla, prípravok sa dobre užíva, odporúčam.

19.08.2013

Koloidné minerály užívame, ak sa objavia vírusové alebo bakteriálne príznaky. Stačí užívať tri dni a problém miznú. Samozrejme dopĺňame v takom prípade ďalšími vitamínmi, minerálmi. Mumio - som si objednala na cievne záležitosť. Po užívaní je stav lepší, ďaleko menšie opuchy nôh a zrazeniny sa pomaličky rozpúšťajú, niekedy odpadávajú.

15.07.2013

Mumio výborne pomáha pri hojení drobných poranení, ako narazené prsty a odreniny. Mne, ako Spastik, znižuje frekvenciu kŕčov dlhých svalov, zvyšuje účinok lieku Geratam, zvýšilo mi pohyblivosť. Toto sú moje osobné skúsenosti s múmií.

HORE