loading

Sieťovinový sáčok na ovocie a zeleninu (2 ks)

Značka: Re-Sack | Kód: z58115
Re-Sack Sieťovinový sáčok na ovocie a zeleninu (2 ks)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Sieťovinový sáčok na ovocie a zeleninu je vyrobený z biobavlny, unesie niekoľko kilogramov, má šikovnú šnúrku na zabezpečenie obsahu a rozhodne sa vám na rozdiel od tých obyčajných nepretrhne.
Vrecko je priehľadný, takže si predavač váš nákup môže ľahko skontrolovať. Bez problémov na neho prilepíte a potom zase zložíte cenovku z váhy. Vrecko je prateľný (ale pozor, môže sa asi o 10% zraziť). Zeleninu a ovocie môžete umývať priamo v ňom. Ovocie a zelenina dýchajú, takže vám zostanú dlhšie čerstvé. Môžete je v nich aj skladovať.

Rozmer: 38 x 30 cm

Materiál:

100% biobavlna

Balenie:

2 ks

Upozornenie:

Krajina pôvodu: India.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie pomôcky pre bezobalové nakupovanie .

Informacie o značke Re-Sack

Príbeh firmy Re-Sack začal v roku 2010, keď zakladateľ firmy Sjoerd van der Helm bol na prax v Los Angeles. Tam si všimol, že bolo zakázané rozdávanie plastových vrecúšok na ovocie a zeleninu, ktoré sú všade v Európe v obchodoch bežné. Rozhodol sa teda vytvoriť značku Re-Sack a distribuovať v Európe znovu použiteľné vrecúška, ktoré sú vyrobené z biobavlny a nahradí stovky tých jednorazových. Sjoerd distribuuje aj iné produkty pod svojou ďalšou značkou Made Sustained, ktoré znižujú množstvo odpadov - ako sú termosky, fľaše či znovu použiteľné obaly na desiatu či obed.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE