Doprava ZDARMA od 75,00 € | 2 mesiace na vrátenieZákaznícky servis[email protected]|+421 220 512 509
0
Darčeky zo srdca prírody

Premýšľate, čím obdarujete svojich blízkych? Prinášame vám inšpiráciu na obľúbené darčeky, ktoré potešia, zahrejú a skrášli. Darčeky, ktoré boli vyrobené od srdca, šetrne, v spojení s prírodou a ekológiou.

Darčekové balenia čajov

Čaj ešte nikdy nikoho neurazil. Či už siahneme po praktických plechových dózach, ktoré môžu doma nájsť ďalšie uplatnenie napríklad na naše obľúbené čajové sušienky, alebo vyberieme čaj jednotlivo balený do papierových pyramídiek, či čaj v klasickej krabičke, alebo sa necháme očariť krásou a nevšednosťou kvitnúcich čajov, nikdy nešliapnete vedľa. Čaj je skrátka skvostný darček, ktorý nielen dobre vyzerá, ale poteší každú praktickú dušu.

 

Čaj sa stane vaším záchrancom pri otázke, čo dať babičke (aj napriek tomu, že vždy hovorí, že nič nepotrebuje), kolegyňu v práci (aj keď hovorí, že si darčeky dávať nebudete) alebo svokre (u ktorej si to rozhodne nechcete zavariť).

 

NÁŠ TIP: S krásne balenými čajmi English Tea Shop nemôžete šliapnuť vedľa.

Doplnky stravy - tipy na darčeky

Ani v 21. storočí nemôžeme darovať poukaz na zdravie. Budeme sa tak musieť uspokojiť s tým, čo nám priniesli pokroky vedcov. Tí nenechávajú nič len tak, a tak teraz už vieme, že sladkosti by sme mali obmedzovať, cholesterol nepodceňovať a obsah zelených potravín v našej strave navyšovať. Všetko to vieme, ale napriek tomu ... Napriek tomu robíme chyby. Vo svojom spôsobe stravovania, v štýle svojho uponáhľaného života. A tak nie je divu, že telu stále niečo chýba alebo prebýva...

 

Darovať zdravie síce nemôžeme, ale môžeme dať pod stromček darček, ktorý na neho bude mať zásadný vplyv.

 

NÁŠ TIP: Prírodné doplnky stravy Natural Medicaments podporí zdravie.

Geladrink Forte HYAL 420 g
Geladrink
Geladrink Forte HYAL 420 g
do 20.10. u vás
Tipy na darčeky - sviečky

Sviečky a arómu olejčeka navyše ovplyvňujú naše pocity a emócie. Môžu nás upokojiť, dodať nám energiu, ale aj uzdraviť. Aromaterapeutické účinky sú najmä zaznamenateľné pri dýchacích ťažkostiach. Eukalyptus alebo borovica nám pomaly, ale iste uvoľní upchatý nos a vydezinfikuje ovzdušie v byte.

 

Sviečky nie sú teda len obyčajným dekoračným darčekom. Prírodné sviečky alebo arómu olejčeka majú aj zdravotné a terapeutické účinky.

 

NÁŠ TIP: Stálym hitom sú krásne sviečky Tropikalia.

Prírodná kozmetika - tipy na darčeky

Žiadna žena nepohrdne krémom na ruky (pretože tých nie je nikdy dosť) alebo parfumom. A ak aspoň trochu viete, aké sú jej obľúbené vône, potom máte z polovice vyhrané. Univerzálny kozmetický tip pre vás nemáme, ale môžeme vám poradiť, že vysoké percento žien zbožňuje levanduľu. A chybu rozhodne  neurobíte, keď jej darujete relaxačnú kúpeľovú soľ alebo prírodný olejček.

 

Kozmetika nie je ale len pre ženy, aj muži majú pár svojich fľaštičiek v kúpeľni. Hoci zďaleka nemôžu konkurovať svojej drahej polovičke. :) Aj pánske kozmetické balíčky rozhodne patria medzi nesmrteľné univerzálne vianočné darčeky. Sprchový gél a šampón jednoducho potrebuje každý (aj muži).

 

NÁŠ TIP: Odborník na starostlivosť o pleť je česká značka čisto prírodné kozmetiky a doplnkov stravy Renovality.

Darčeky zo zdravej výživy

Potravinové balíčky už zďaleka nie sú len "darčekom pre dedka", v ktorom nesmeli chýbať šproty, mletá káva a pečeňovka. So stále vzrastajúcim záujmom o svoje vlastné zdravie sa veľmi razantne zmenil jeho obsah. Konzervy nahradili zdravé raňajkové zmesi, zelené potraviny, oriešky, rastlinné oleje ... Snáď len tá káva zostala rovnaká.

 

Ako sa zmenil obsah balíka, tak sa zmenilo aj jeho posolstvo. Z predchádzajúceho výrazu neutrality prešiel v symbol praktického darčeka, ktorým darujete aj kúsok zdravia. Snáď len deti týmto darom ušetrite. Však ich chvíle, kedy budú oslavovať hodnotu jedla ešte príde. :)

 

NÁŠ TIP: MANA je komplexné jedlo plné dôležitých živín, vitamínov a minerálov. Už ste ju skúšali?

Knižky

Patríte medzi milovníkov kníh, a tak každoročne skĺznete k tomu, že všetkým ku každej príležitosti kupujete knihy? A čo je na tom vlastne zlé? Knihy sú nemí učitelia, a tak spolu s knihou odovzdávate aj niečo viac než len pár hárkov papierov.

 

Dobre zvolenou knihou môžete dotyčnému urobiť veľkú radosť, pretože mu dáte najavo, že ho dobre poznáte. Viete, že miluje dobré jedlo? Tak prečo mu nedať jednu zo zaujímavých kuchárok? Viete, že vo svojom okolí nenechá ani jednu rastlinu bez povšimnutia? Potom rozhodne bude milo prekvapený z herbára. Radi by ste mu spolu s knihou darovali aj kúsok kľudu, pretože viete, že má nejaké trápenie, ktoré by malo ísť von? Antistresové maľovanky sú takým tichým psychológom, ktorý nevyzveda, neanalyzuje, ale len trpezlivo načúva.

 

NÁŠ TIP: Hitom je knižka Jana Vojáčka - Umění být zdráv.

Ekologické darčeky

Patríte medzi eko-nadšencov,  alebo máte skrátka len radi praktické darčeky? Nechcete darčeky odbiť tým, že narýchlo kúpite všetko, čo vám práve príde pod ruku, len aby ste mali splnené? Pokiaľ naopak nad každým darčekom uvažujete, aký bude jeho ďalší osud aj po oslave, potom určite dokážete premýšľať aj nad tým koľko rokov tu vydrží. Tieto ekologické darčeky to majú totiž pekne spočítané. Nevznikli len tak. Ony majú svoj cieľ. Poslúžiť, urobiť nás šťastnými a zase ticho zmiznúť. Bez toho aby napáchali zlo na našej planéte.

 

Tomu už sa hovorí do detailu premyslený darček. :)

 

NÁŠ TIP: Kúzelné EKO darčeky nájdete u značiek Tropikalia alebo Jungle Way.

Liečivé bylinky

Bylinky sú všemocné, to už vedeli naše babičky a nedali na ne dopustiť. Moderná doba na čele s farmaceutickým priemyslom ich ale na nejakú dobu odsunula na "druhú koľaj". Našťastie aktuálny trend návratu k prírode opäť obracia našu pozornosť na ich liečivú moc. Aj ako darček urobia bylinky radosť, keď sa vyberú starostlivo a s citom.

 

Či už vyberiete bylinkový čaj alebo bylinnú tinktúru bude mať ďaleko silnejšie poslanie. Obdarovaného bude hriať pri srdci, že myslíte na jeho zdravie a chcete mu dopriať šetrnú prírodnú liečbu. A ak máte vo svojom okolí skúsených bylinkárov alebo pokojne nadšeného laika, určite odporúčame trilógiu kníh od Dity Oškerovej Kúzlo liečivých byliniek.

 

NÁŠ TIP: Čo sa bylinkového sveta týka, rozhodne by vám nemala uniknúť značka Salvia Paradise.

Darčeky pre deti

Darčeky pre deti nemusia byť len hračky. Čo im napríklad vybrať plyšového maznáčika, s ktorým budú radi zaspávať? Termofory už dávnou nie sú len nudné fľaše v pletenom návleku. Vyberte im sovičku, ľadového medvedíka alebo hrejivú ovečku...

 

Ďalším praktickým darčekom, ktorý by nemusel skončiť na zozname nechcených darčekov, sú krabičky na desiatu a fľaše. Stačí len vedieť, do akého motívu by sa vaše dieťatko zamilovalo. Medzi darčekmi sa tiež môžu objaviť doplnky pre podporu imunity.

 

 

NÁŠ TIP: Deti milujú želatínky Rakytníček.

Prístroje

Tlakomer pre babičku a dedka, čističku vzduchu pre alergika, aromadifuzér pre romantickú dušu, odšťavovač alebo mixér pre milovníka zdravého životného štýlu... Keď o darčekoch premýšľate viac do hĺbky, možno vás napadne aj taký praktický pomocník pre pevné zdravie, ale aj pre potešenie.

 

NÁŠ TIP: Čistý vzduch v domácnosti je teraz dôležitejšie, ako inokedy. A to aj čo sa týka vzťahov, kedy so svojimi blízkymi trávime oveľa viac času ako obvykle. :-) Čističky vzduchu Ionic Care sú dlhodobo veľkým hitom. Keď k tomu pridáte aj aromadifuzér, môžete mať navyše vzduch doma krásne prevoňaný.