Doprava ZDARMA od 75,00 € | 2 mesiace na vrátenieZákaznícky servis[email protected]|+421 220 512 509
0
Jak na masáž obličeje

Chcete sa už dlho pustiť do masáže tváre, ale neviete ako na to? Je to jednoduché, povedali by sme, že skoro až intuitívne. Taká masáž navyše krásne zbavuje stresu a napätia. A čo vy, máte radi masáž tváre a robíte si ju denne, každý druhý deň, týždenne, alebo ste ju ešte do svojej každodennej starostlivosti nezaradili? Bola by to škoda ju nevyskúšať, už len za to uvoľnenie stresu a starostí to stojí.

 

Vyskúšať môžete aj face rollery a gua sha z prírodných kryštálov.

Pozdĺž lícnych kostí

 

Končekmi prstov okrem palca prechádzame od kútikov úst až k vonkajším kútikom očí. Tento pohyb krásne napína vrásky nosovo-ústnej ryhy.

Masáž nosoretní rýhy

Krúživé pohyby

 

Končekmi prostredníka a prstenníka robíme krúžky smerom od seba cez celé čelo a potom malé krúžky na spánkoch. Navodia príjemnú relaxáciu.

Krouživá masáž obličeje

Masáž nosa

 

Končekmi palca a ukazováka prechádzame cez nos odhora nadol a nahor. Palcom z jednej strany, ukazovákom z druhej strany. Hmat krásne pomôže uvoľniť nos a dutiny.

Masáž nosu

Drobné špirálky na tvári aj na krku

 

Končekmi prostredníka a prstenníka namasírujeme tvár aj krk. Začneme od brady smerom ku spánkom a prejdeme na krk, kde krúžime zo strán ako je nám to príjemné. Hmat je skvelý na napínanie vrások na krku.

Masáž krku

Masáž čela proti vraskám i stresu

 

Poznáte tie vrásky, ktoré sa robia medzi obočím keď sa mračíme? Tak presne na tie sa zameriava tento hmat. Končekmi prstov okrem palcov prechádzame cez čelo od stredu smerom k okrajom.

Masáž čela

Túži vaša pleť po hydratácii, trápi vás akné či iné problémy? Pozrite sa na prírodnú kozmetiku.