loading

Každá žena uvíta pod stromčekom kozmetiku. A preto sme pre vás vybrali tie najkrajšie kozmetické darčeky z prírodnej kozmetiky. Môžete tak vytvoriť balíček pre svojich blízkych priamo na mieru. Zostaviť darček z obľúbenej vône, napríklad levandule alebo ruže

Darujte svojim blízkym to najdôležitejšie - zdravie. Voucher na večný život samozrejme neponúkame, ale máme pre vás osvedčené doplnky stravy pre podporu imunity.

Radi by ste svojim deťom darovali aj niečo iné ako hračky? Že nie sú zbabelé a praktické darčeky vítané to moc dobre vieme, ale napriek tomu ... Aj darčeky, ktoré myslia na ich slabú imunitu môžu byť prijímané s radosťou.

 

Darčekové balenia čajov potešia každého, kto aktuálne rieši, čo darovať babičke, tete alebo kamarátke. Poznáte snáď niekoho, kto čaj nepije? My teda nie. Darčekové balenia čajov od English Tea Shop navyše vyzerajú naozaj kúzelne a vytvoria tú pravú atmosféru Vianoc. 

 

Darčeky praktické a výhodné k tomu - to je ideálna kombinácia, no povedzte sami. Vyberte si z našich balíčkov, ktoré obsahujú produkt zadarmo alebo nejaký ten darček navyše.

 

Kto by nebral darček zadarmo? Urobíte radosť hneď dvojnásobnú. ;)

HORE