Doprava ZDARMA od 75,00 € | 2 mesiace na vrátenieZákaznícky servis[email protected]|+421 220 512 509
0

Dezinfekcia, ochrana a imunita

 

 

Je dôležité nepodceniť prevenciu a dôkladnú hygienu. Správne a časté umývanie rúk by malo byť samozrejmosťou. Nie vždy máte po ruke vodu a mydlo, preto vám na cestách skvele poslúži aj antibakteriálne gély či obrúsky.

Imunita – základ zdravia

 

Imunitný systém je ten najväčší pomocník. Občas je potrebné mu ale pomôcť dostatočným prísunom vitamínov a minerálov. Nezabúdajte ani na obranyschopnosť svojich najmenších a doprajte im vitamíny, ktoré ich ochránia.

XXL balení

 

 

Čím větší, tím levnější. Dopřejte si své balení oblíbené kosmetiky nebo parfému za skvělou cenu, které vám bude dělat radost.

Péče o ruce a nehty

 

 

S těmi správnými kosmetickými vychytávkami si můžete manikúru i pedikúru dopřát i v pohodlí domova. Nejen, že budou vaše ruce i nožky vypadat skvěle, ale ještě si uděláte chvilku jenom pro sebe.

Zdravá výživa

 

 

 

Urobte pre svoje zdravie maximum. Chutne sa stravovať alebo maškrtiť ide aj zdravo.

Nakuknite do našej ponuky obľúbených orechových masiel, cereálií, sušeného ovocia a ďalších.

Vlasy a nechty

Pre zdravé vlasy a nechty

 

 

Návšteva kaderníka teraz bohužiaľ nepripadá do úvahy u nikoho z nás. Čo tak si ale urobiť salón priamo u vás doma a užiť si profesionálnu starostlivosť? Vaše vlasy budú ako zo žurnálu.

Športtestery a chytré hodinky

Športtestery a chytré hodinky

 

Sportem ku zdraví. Možná máte více času, tak co ho využít ke troše pohybu, který v nabitém programu úplně nestíháte? Se sportovními náramky a hodinkami budete mít o svých aktivitách skělý přehled.