loading

Skin-Cap spray 200 ml

Značka: Skin-Cap | Kód: z50044
Skin-Cap Skin-Cap spray 200 ml
Darček
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • SKIN-CAP - Skin-cap spray 50 ml
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Skin Cap je špeciálne vyvinutý roztok vo forme spreja, ktorý je určený na vonkajšiu aplikáciu na začervenanú, podráždenú a nadmerne šupinatú pokožku.

Výsledkom používania Skin-Cap spreja je zlepšenie stavu pokožky a pocit úľavy. Prípravok neobsahuje kortikosteroidy s ich vedľajšími účinkami.

Kedy Skin-Cap spray pomáha:

 • zvláčňuje suchú kožu,
 • znižuje svrbenie,
 • odstraňuje nepríjemné lupiny,
 • zlepšuje vzhľad kože.

Zloženie:

Zinc pyrithione 0,2%, Izopropyl, Myristate, Alcohol, Polysorbate 80, Sodium lauryl sulfate, Propellants (izobután, propán, bután), Parfum

Ako používať:

Pred použitím pretrepte. Pri aplikácii držte sprej vo zvislej polohe. Dostatočné sú 2-3 aplikácie denne na miesto pokožky vyžadujúce zvýšenú starostlivosť. Nastrieknutie sprejom na 3 sekundy predstavuje približne dávku 1 ml roztoku a pokryje plochu zodpovedajúcu asi dlani ruky. Pokračujte v aplikácii ešte asi týždeň po obnovení prirodzenej štruktúry kože.

Na pokožku vlasovej časti použite priložený aplikátor.

Výsledky používania produktov Skin-Cap

Balenie:

200 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Dbajte, aby sa prípravok nedostal do očí. Ak sa tak stane, okamžite ich vymyte prúdom studenej vody. Používanie u detí mladších ako 2 roky je nutné vždy konzultovať s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Pozor horľavina. Niekedy je aplikácia sprevádzaná slabším pálením, ktoré počas niekoľkých minút odznie a nie je dôvodom k prerušeniu aplikácie. Skladujte pri teplote 15-25 ° C. Krajina pôvodu Francúzsko, Španielsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na pokožku .

Informacie o značke Skin-Cap

Spoločnosť SKIN-CAP dodáva inovatívne zdravotné kozmetiku a doplnky stravy na najrôznejšie ochorenia pokožky i celého organizmu. V jej ponuke nájdete prípravky proti ekzému, akné a oparom, ale aj preventívne prípravky pre ochranu pred zvýšeným cholesterolom, cukrovkou, rizikom infarktu a prípravky pre celkové posilnenie imunity. SKIN-CAP dováža len prípravky uznávaných svetových firiem, ktoré spokojne používajú ľudia z celého sveta.

AKCE: k objednávce libovolných produktů značky SKIN-CAP nad 500 Kč obdržíte Skin-Cap šampón 3 x 5 ml ZDARMA. Akce platí do 30. 11. 2017 nebo do vyprodání zásob!

Prehliadnite si certifikát značky Skin-Cap.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


95%
Hodnotenie
10.03.2019
Už je používam nejakú dobu a som s nimi spokojný, zbavili ma problémov s atopickým ekzémom.
10.01.2018
Prípravok Skin-Cap spray som kúpila pre svojho muža, ktorý mal problémy s lupienkou. Po použití spreja sa mu lupienka o moc zlepšila, a preto som veľmi rada, že takýto výrobok existuje. Je to prvá liečba, ktorá je naozaj na prvý pohľad zrejmá.
27.12.2017
Produkty Skin-Cap pomáhajú mojim deťom zmierňovať prejavy lupienky. Najúčinnejšia je spray.
11.09.2017
Skin-Cap spray i Skin-Cap šampón sú super, nič iného manželovi na lupienku nezaberá, ako šampón aj spraymůžeme len odporučiť.
03.08.2017
S produktom Skin-Cap spray som vcelku spokojný, občas mávam prejavy lupienky na hornej a dolných končatinách. Produktom tieto prejavy značne a takmer zlikvidujú, aspoň z pohľadu estetického. Môžem plne odporučiť, oproti ostatným produktom iných výrobcov, ktoré som tiež vyskúšal.
HORE