loading

Skin-Cap spray 100 ml

Značka: Skin-Cap | Kód: z223
Skin-Cap Skin-Cap spray 100 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}

Popis:

Skin Cap je špeciálne vyvinutý roztok vo forme spreja, ktorý je určený na vonkajšiu aplikáciu na začervenanú, podráždenú a nadmerne šupinatú pokožku.

Výsledkom používania Skin-Cap spreja je zlepšenie stavu pokožky a pocit úľavy. Prípravok neobsahuje kortikosteroidy s ich vedľajšími účinkami.

Kedy Skin-Cap spray pomáha:

  • zvláčňuje suchú kožu,
  • znižuje svrbenie,
  • odstraňuje nepríjemné lupiny,
  • zlepšuje vzhľad kože.

Zloženie:

Zinc pyrithione 0,2%, Izopropyl, Myristate, Alcohol, Polysorbate 80, Sodium lauryl sulfate, Propellants (Isobutane, propán, bután), Parfum

Ako používať:

Pred použitím pretrepte. Pri aplikácii držte sprej vo zvislej polohe. Dostatočné sú 2-3 aplikácie denne na miesto pokožky vyžadujúce zvýšenú starostlivosť. Nastrieknutie sprejom po dobu 3 sekúnd predstavuje približne dávku 1 ml roztoku a pokryje plochu zodpovedajúcu asi dlani ruky. Pokračujte v aplikácii ešte asi týždeň po obnovení prirodzenej štruktúry kože.

Na pokožku vlasovej časti použite priložený aplikátor.

Výsledky používania produktov Skin-Cap

Balenie:

100 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Dbajte, aby sa prípravok nedostal do očí. Ak sa tak stane, okamžite ich vymyte prúdom studenej vody. Používanie u detí mladších ako 2 roky je nutné vždy konzultovať s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Pozor horľavina. Niekedy je aplikácia sprevádzaná slabším pálením, ktoré počas niekoľkých minút odznie a nie je dôvodom k prerušeniu aplikácie. Skladujte pri teplote 15-25 ° C. Krajina pôvodu Francúzsko, Španielsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na pokožku .

Informacie o značke Skin-Cap

Spoločnosť SKIN-CAP dodáva inovatívne zdravotné kozmetiku a doplnky stravy na najrôznejšie ochorenia pokožky i celého organizmu. V jej ponuke nájdete prípravky proti ekzému, akné a oparom, ale aj preventívne prípravky pre ochranu pred zvýšeným cholesterolom, cukrovkou, rizikom infarktu a prípravky pre celkové posilnenie imunity. SKIN-CAP dováža len prípravky uznávaných svetových firiem, ktoré spokojne používajú ľudia z celého sveta.

AKCE: k objednávce libovolných produktů značky SKIN-CAP nad 500 Kč obdržíte Skin-Cap šampón 3 x 5 ml ZDARMA. Akce platí do 30. 11. 2017 nebo do vyprodání zásob!

Prehliadnite si certifikát značky Skin-Cap.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


91%
Hodnotenie
10.03.2019
Už je používam nejakú dobu a som s nimi spokojný, zbavili ma problémov s atopickým ekzémom.
10.01.2018
Prípravok Skin-Cap spray som kúpila pre svojho muža, ktorý mal problémy s lupienkou. Po použití spreja sa mu lupienka o moc zlepšila, a preto som veľmi rada, že takýto výrobok existuje. Je to prvá liečba, ktorá je naozaj na prvý pohľad zrejmá.
27.12.2017
Produkty Skin-Cap pomáhajú mojim deťom zmierňovať prejavy lupienky. Najúčinnejšia je spray.
11.09.2017
Skin-Cap spray i Skin-Cap šampón sú super, nič iného manželovi na lupienku nezaberá, ako šampón aj spraymůžeme len odporučiť.
19.10.2016
Skin-Cap spray nás veľmi milo prekvapil. Manžel bojuje s psoriázou vo vlasovej časti hlavy. Po 3 dňoch užívania mal pokožku takmer bez príznakov. Po šiestich týždňoch používania hľadám postihnuté miesta veľmi ťažko. Zatiaľ ešte denne používame, pokožka je čistá. Tajne dúfame, že to tak zostane. Veľký dík.
HORE