loading

Slimax Forte 150 tob.

Značka: Maxivitalis | Kód: z49874 | Doplnok stravy
Maxivitalis Slimax Forte 150 tob.
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prípravok Slimax Forte je inovatívny prípravok, ktorý prispieva ku kontrole hmotnosti.

Prípravok Slimax Forte obsahuje osvedčenú kombináciu účinných látok glukomananu, psyllia, opuncie a alginátu, ktorá v žalúdku výrazne naberá objemu, čím navodzuje a predlžuje pocit sýtosti.

Prípravok Slimax Forte obsahuje:

 • Glukomanánu - rastlinný polysacharid, vláknina získavaná z hľúz rastliny konjak. V hľuzách tejto rastliny dochádza k ukladaniu zásobných látok potrebných pre rast. Konjak je teplomilná rastlina vyskytujúca sa prevažne v oblasti ázijského kontinentu. Glukomanánu samotný vyniká vysokou absorpčnou a sýtiaci schopnosťou, vďaka ktorej našiel uplatnenie v oblasti redukcie telesnej hmotnosti.
 • Opuncie mexická - kaktus vyskytujúce sa pôvodne v oblasti amerického kontinentu. V súčasnosti je pestovaná aj v teplých oblastiach Európy, v Afrike i Ázii. Opuncie našla využitie nielen v potravinárstve a kozmetike, ale vďaka svojim účinkom na vstrebávanie tukov a cukrov a metabolizmus tukových buniek aj v oblasti redukovanie hmotnosti.

Zloženie v 6 tobolkách:

 • Prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi pri prívode 4 g glukomananu. Zapiť veľkým množstvom vody, aby sa zabezpečilo, že sa látka dostane do žalúdka.
 • V rámci nízkoenergetickej diéty prispieva k zníženiu hmotnosti pri konzumácii 3 g glukomananu v troch dávkach po 1 g zapitých 1-2 pohármi vody, pred jedlom a v rámci nízkoenergetickej diéty. Zapiť veľkým množstvom vody, aby sa zabezpečilo, že sa látka dostane do žalúdka.
300 mg  Kaktus (Opuntia ficus indica, extrakt)
 • Kontrola telesnej hmotnosti - tuky a metabolizmus glukózy
 • opica . Poopilecký stav
 • Normálne funkcie črevného traktu
 • Normálna hladina cholesterolu v krvi - hladina lipidov
 • Prispieva k zvýšeniu objemu stolice

Prídavné látky:

alginát sodný, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), želatína (kapsula), oxid titaničitý (farbivo)

Dávkovanie:

Užívajte 2 kapsuly 3x denne 10-15 minút pred jedlom. Zapite väčším množstvom tekutiny (minimálne 250 ml tekutiny). V prípade výraznej nadváhy je možné dávku postupne zvyšovať. Pri udržiavacej kúre, po dosiahnutí požadovanej hmotnosti, odporúčame dennú dávku postupne znižovať.

Balenie:

150 kapsúl - dávka na 25 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Slimax ™ sa nesmie užívať pri precitlivenosti na jednu alebo viac zložiek, gastrointestinálnych ochoreniach, stenóze pažeráka alebo už existujúcich črevných ťažkostiach. Slimax ™ v kombinácii s liekmi môže znižovať ich účinnosť, preto odporúčame užiť vaše lieky minimálne 20 minút vopred. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ak si nie ste istí, či môžete užívať samostatne alebo v kombinácii s iným liekom, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Skladujte pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste. Neobsahuje alergény.

Náš tip:

Odporúčame kombinovať s produktmi FitMe Slim & Sun 100 kapslí a FitMe Burn 200 tbl.

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s Glukomanánu a ďalšie produkty pre kontrolu hmotnosti .

Informacie o značke Maxivitalis

"Všetko potrebné nájdete v prírode" je hlavným mottom spoločnosti Maxivitalis. Produkty, ktoré spoločnosť Maxivitalis uvádza na trh, sú založené na prírodnej báze. Príroda je pre našu spoločnosť inšpirujúce a nachádzame v prírode stále nové a nové poznatky, ktoré vám predkladáme v podobe účinných doplnkov stravy. Na prvom mieste je u nás kvalita a funkčnosť našich výrobkov.

Výroba je certifikovaná HACCP - systém stanovenia kritických kontrolných bodov, ktorý je nástrojom zabezpečenia a riadenia kvality a zdravotnej neškodnosti potravín počas všetkých činností, ktoré súvisia s výrobou.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
100%

10.12.2019
HORE