loading

Smilax officinalis (smilax lekársky) - čaj 150 g

Značka: Diochi | Kód: z5080
Diochi Smilax officinalis (smilax lekársky) - čaj 150 g

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Smilax bol indiánom Južnej Ameriky veľmi známy a obľúbený pre svoje tonizačné a afrodiziakálne účinky. Používali ho najmä na obličky a močový mechúr.

Ako používať:

Zmiešajte 2-3 čajové lyžičky sa 3/4 litra vody, povarte 3 minúty a sceďte. Popíjajte v priebehu dňa do 17:00 hod. Čaj môžete ľahko prisladiť medom. Vo všetkých prípadoch užitia nasleduje po 3 týždňoch užívania 1 týždeň pauza.

Balenie:

150 g

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky sa Smilax lekárskym .

Produkt je tiež v sekciach

Bylinné čaje - Zdravá výživa - Čaje

Informacie o značke Diochi

Firma DIOCHI je veľmi rýchlo rastúca firma, ktorá vykonáva výskum v oblasti prírodnej medicíny a regenerácia tela. Spolupracuje s mnohými laboratóriami vo svete a nové poznatky sú uvádzané do praxe v podobe nových bioinformačných produktov. Kto potrebuje zlepšiť vitalitu svojho tela, vždy tu nájde pomoc. Celý systém tvorí bioinformačné produkty, ktoré dokážu naše telo hlboko detoxikovať a regenerovať vo veľmi krátkej dobe. Oproti bežným produktom majú neobyčajnú silu a ich zloženie je nadčasové. Technológia energetického spracovania Diochi im dáva veľa predností, ktoré si môže vyskúšať ktokoľvek, kto pracuje s prístrojmi EAV. Ak dáte pri meraní do okruhu produkt Diochi, vždy vám ho prístroj vyberie prednostne oproti ostatným. Tým sa stáva firma DIOCHI svetovým lídrom v tvorbe bioinformačných produktov na poli prírodnej medicíny.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
20.01.2017
Smilax officinalis je výborný, mizne mi lupienka na chodidlách (do 5 mesiacov).
31.03.2014

Čaj Smilax officinalis som už užíval pred tým, jeho pôsobenie na celý organizmus je vynikajúci. Rovnako tak Diocel Artrizone krém a všetky výrobky od Diochi .

28.01.2014

Smilax officinalis je vyskúšaný a funguje. Je veľmi dobrý a pri dlhodobom užívaní má opísané účinky.

02.10.2013

Čaj Smilax officinalis ma celkom prekvapilo, citim sa lepším tak vitalnejšie.

28.05.2013

Odpovedám na vašu otázku ohľadom účinkov objednaného čaju Smilax lekársky. Manžel ho pil už niekoľkokrát, vždy s dlhšou, asi ročné prestávkou. Pomáha dosť výrazne pri liečbe psoriázy. Liečivé účinky sa objavujú až po niekoľkých mesiacoch pitia. Obyčajne je to po štyri až piatich mesiacoch pitnej kúry (to je cyklus 3 týždne pitie čaju, týždeň prestávka, atď.) Možno táto informácia pomôže niekomu ďalšiemu, kto vytrvá.

HORE