loading

Smoothie maker - shake and go SM-3350

Značka: Concept | Kód: z4421
Concept Smoothie maker - shake and go SM-3350
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Znížili sme pre vás cenu tohto odstínu o 8 %. Akciová ponuka platí do 31.05.2018 alebo do vypredania zásob!
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Smoothie maker "shake and go" predstavuje pohodlné mixovanie a konzumáciu z jednej nádoby. Je nepostrádateľným pomocníkom vyznávačov moderného životného štýlu. Mixér "shake and go" s vami udrží tempo v každej situácii!

V mixéri si môžete pripraviť najrôznejšie druhy kokteilov, koktailov, smoothies, ale aj napr. proteínové koktaily pre výživu športovcov a osôb držiacich rôzne druhy diét. Mixér je vhodný aj na drvenie ľadu, čo oceníte najmä v horúcich letných dňoch pri príprave vlastnej ľadovej triešte alebo ľadovej kávy.

V nádobe mixéra si pripravíte nápoj podľa vlastnej chuti, jednoducho odskrutkujete a môžete vyraziť. Vďaka integrovanému výklopnému slamky je konzumácia pohodlná aj počas chôdze, športu či cestovanie autom. Tvar mixovacej nádoby je ideálny pre držiaky nápojov v aute.

Mixovacia nádobu a všetky nástavce možno umývať bezpečne v umývačke riadu. Integrovaná poistka a protišmykové nožičky zaisťujú maximálnu bezpečnosť počas užívania.

Technické parametre:

 • protišmykové nožičky,
 • bezpečnosťou poistka,
 • ľahká údržba a čistenie,
 • obsah mixovacej nádoby: 500 ml,
 • dĺžka prívodného kábla: 130 cm,
 • hlučnosť: 80 dB (A),
 • váha: 0,95 kg,
 • napätie: 220-240 V,
 • príkon: 180 W.

Ako používať:

Pred použitím si prečítajte návod na použitie.

Balenie:

1 ks mixér + 2 ks mixovací plastové nádoby

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež:

Ďalšie informácie o prístroji Smoothie makier nájdete v článkoch:

Informacie o značke Concept

Concept je česká značka, ktorá patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľa domácich elektrospotrebičov v Českej republike, na slovenskom a Poľsku. Všetky aktivity a úsilie sú cielené na spokojného zákazníka, ktorý ocenia predovšetkým silný dôraz na vysokú kvalitu, moderný dizajn a rýchly servis.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


86%
Hodnotenie
21.11.2017
Produkt Smoothie maker - shake and go SM-3350 je malý a skladný, ale praktický, slúži predovšetkým mojim deťom, keď prídu zo školy, doma nikto, tak si urobia banánový koktail s týmto produktom. Je u nás dosť obľúbený, dizajnovo nenarušuje lad kuchyne a jeho malé rozmery zodpovedajú parametrom pre malé užívateľa.
10.08.2017
S produktom Smoothie makier som veľmi spokojná. Užívame ho denne k radosti celej rodiny. Výrobok je skvelý a pritom príjemne lacný.
04.08.2017
Od zakúpenia používam Smoothie makier niekoľkokrát za deň a som veľmi spokojná.
04.08.2017
Smoothie makier shake sa u nás používa každý deň. Som s ním veľmi spokojná. A odporúčam pre malé rozmery a slušný výkon.
04.08.2017
Prístroj Smoothie maker - shake and go som si objednala na základe vyskúšanie u kamarátky. Som s ním veľmi spokojná! Rýchly, dve nádoby veľmi praktické, krásne všetko rozmixuje. Odporúčam.
HORE