loading

Smoothie makier SMOOTHIE TO GO SM-3365

Značka: Concept | Kód: z52595
Concept Smoothie makier SMOOTHIE TO GO SM-3365
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Smoothie makier SMOOTHIE TO GO SM-3365 vám zmixujeme lahodné smoothie aj ľadovú kávičku, ktorú si vďaka špeciálne navrhnutým plastovým nádobám môžete vziať kamkoľvek so sebou.

V nádobe mixéra Smoothie makier SMOOTHIE TO GO si pripravíte nápoj podľa vlastnej chuti, jednoducho odskrutkujete a môžete vyraziť. Vďaka integrovanému výklopnému slamky je konzumácia pohodlná aj počas chôdze, športu či cestovanie autom. Tvar nádoby na mixovanie je ideálna pre držiaky nápojov v aute.

 

V mixéri si môžete pripraviť najrôznejšie druhy kokteilov, koktailov, smoothies ale aj napr. Proteínové koktaily pre výživu športovcov a osôb držiacich rôzne druhy diét. Mixér je vhodný aj k drvenie ľadu, čo oceníte najmä v horúcich letných dňoch pri príprave vlastnej ľadovej triešte alebo ľadovej kávy.

Integrovaná poistka a protišmykové nožičky zaisťujú maximálnu bezpečnosť počas užívania. Súčasťou balenia sú 3 nádoby - každý člen rodiny môže mať svoju fľašu so svojim obľúbeným smoothie.

Technické parametre:

 • set obsahuje mixér + 3 nádoby,
 • nádoby vyrobené z Tritan - BPA free,
 • objem mixovacej nádoby: 2x 600 ml a 1x 400 ml,
 • vhodný na prípravu ľadovej kávy, smoothie koktailov,
 • bezpečnostná poistka,
 • ľahká údržba a čistenie,
 • vyberateľná nožová časť,
 • hlučnosť: 80 dB (A),
 • príkon: 300 W,
 • napätie: 220 - 240 V.

Ako používať:

Pred použitím si prečítajte návod na použitie.

Balenie:

 • 1 ks Smoothie maker SMOOTHIE TO GO SM-3365,
 • 3 ks mixovacej plastové nádoby.

Upozornenie:

BPA free

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie kuchynské spotrebiče.

Informacie o značke Concept

Concept je česká značka, ktorá patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľa domácich elektrospotrebičov v Českej republike, na slovenskom a Poľsku. Všetky aktivity a úsilie sú cielené na spokojného zákazníka, ktorý ocenia predovšetkým silný dôraz na vysokú kvalitu, moderný dizajn a rýchly servis.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
09.03.2019
S produktom som spokojná. Š
04.07.2017
So Smoothie maker som spokojná, uvažujem o kúpe ešte jedného pre dcéru :-)
04.07.2017
S malým šikovným mixérkem Smoothie makier som veľmi spokojná, dokonca som v ňom mixovala zeleninu na sviečkovú a tiež zemiaky na zemiakové placky. Vždy pridám trochu vody, alebo prírodné minerálky bez bubliniek, z rozmixovaných zemiakov ju scedíme a do zemiakov pridám trochu mlieka a všetko čo sa dáva do zemiakových placiek :-) Čítala som recenzie, kde si niektorí sťažujú že sa zle nádobka s viečkom obmýva. Nie je to pravda, ak sa umyje hneď po použití a prakticky stačí perlátor nastavený na spŕšku, ako keď omývate ovocie či zeleninu a tou spŕškou sprudka nádobu aj viečko prepláchnete a necháte na podložke uschnúť. Tiež si myslím, že je dobré Smoothie makier nepreťažovať a síce spočiatku iba gombíkom krátkodobo pulzuje, než sa zhruba zmes potravín rozdrví a potom krátko, cca jednu minútu spínač pridržíme a tým je všetko plynulo do hladka rozmixované. Dlhšie chod bez prestávky neodporúčam, aby sa motoriek neprehrieval. Mixérek bol cenovo veľmi dostupný, bol zakúpený v akcii a tak aj za tú nízku cenu robí dobrú prácu, v zmysle, že nízka cena rovná sa nízka kvalita, tak tu to neplatí ;-) je praktický, nie je na ňom nič zbytočného. Aj keď mám veľký mixér, tento mám vždy pri ruke a pravidelne ho používam na smoothie a iné, pozri vyššie.
03.07.2017
So Smoothie maker som moc spokojná, je skvelý.
23.06.2017
So Smoothie maker sme nadmieru spokojní. Prístroj používajú aj moje deti. Jednoduchá obsluha, ľahké umývanie. Odporúčam. Len som neskúšala napr. Ľadovú kávu. Ale za mňa určite odporúčam.
HORE