loading

Snímač kvality spánku Sleepace Sleep Dot Mini

Značka: Sleepace | Kód: z53887
Sleepace Snímač kvality spánku Sleepace Sleep Dot Mini

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Snímač kvality spánku Sleepace Sleep Dot Mini je miniaturní snímač kvality spánku, který se snadno připne na polštář pomocí silného magnetu a velmi jednoduše spáruje s aplikací v telefonu. Sleep Dot je schopen monitorovat spánkové cykly a pohyb v průběhu noci.

Sleepace Sleep Dot je miniatúrny snímač kvality spánku, ktorý sa ľahko pripne na vankúš pomocou silného magnetu a veľmi jednoducho spáruje s aplikáciou v telefóne.
Sleep Dot je schopný monitorovať spánkové cykly a pohyb v priebehu noci.

Zaspávajte ľahko s príjemným zvukom a prebuďte sa odpočinutí

Sleepace Sleep Dot vám pomôže zaspať pomocou upokojujúcich zvukov alebo hudby z telefónu, ktoré sa vypnú potom čo zaspíte. Zariadenie potom začne monitorovať váš spánok. Ráno vás potom vzbudí v tom najlepšom okamihu, pred nastaveným budíkom. Maximálna doba pred nastaveným budíkom sa jednoducho nastaví v aplikácii.

komplexná analýza

Sleepace App zaznamenáva komplexnú analýzu vášho spánku. Zozbierané dáta potom zobrazuje v grafoch pre dosiahnutie čo najväčšej prehľadnosti. Grafy je možné detailne prezerať a zisťovať príčiny prebúdzanie počas noci. Aplikácia komunikuje so Sleep Dot pomocou Bluetooth a namerané dáta sa synchronizujú zrazu po stlačení príslušnej ikony. Pokiaľ práve nemôžete zaspať stačí skúsiť tip, ktoré aplikácie zobrazuje na hlavnej obrazovke.

Technické parametre:

  • Rozmery: 6,5 × 6,5 × 2,5 cm
  • Hmotnosť: 80 g
  • Napájanie: batériové
  • Kompatibilita: OS iOS 7.1 a novšie, Android 4.3 a novšie
  • Pripojenie: Bluetooth 4.0

parametre:

systém napájania batérie

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prístroje a pomôcky .

Informacie o značke Sleepace

KONTAKT:

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE