loading

Sójový lecitín NO GMO 350 g

Značka: Marnys | Kód: z4897 | Doplnok stravy
Marnys Sójový lecitín NO GMO 350 g
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Lecitín je nazývaný ako potrava pre mozog. Granulovaný lecitín, ktorý nie je geneticky modifikovaný,neutrálnu chuť, nemení prirodzenú chuť jedla.

Lecitín normalizuje cholesterol a krvný tlak, pamäť a kĺby, urýchľuje regeneráciu, zlepšuje využiteľnosť proteínov. Lecitín býval veľmi dôležitou, prirodzenou súčasťou stravy. Bohužiaľ v dnešnej strave lecitínu ubudlo, čo ovplyvňuje duševnú i fyzickú pohodu. Lecitínu je potrebný v každej bunke ľudského tela. Tam lecitín hrá kľúčovú úlohu stavebného prvku bunkových membrán. V našom tele pôsobí komplexne na celý rad orgánov a ich správne fungovanie. Zúčastňuje sa všetkých životne dôležitých pochodov v tele a pre svoje emulgačný schopnosti má lecitín vplyv na zmenšovanie veľkosti tukových častí v krvnom obehu a tým udržuje krv čistú.

Sójový lecitín granulovaný je bohatý na fosfolipidy (97%): fosfatidylcholín 20-24%, fosfatidyletanolcholin 16-22%, fosfatidylinozitol 12-15%, kyselina fosfatidová 4-6%, mastné kyseliny 50% (z toho polynenasýtené kyseliny 62-68% , linolovej kyseliny 56-60%.

Dávkovanie:

Užívajte 1-2 polievkové lyžice denne po dobu najmenej 1 mesiaca (dĺžka užívania je neobmedzená). Lecitín je možné užívať na lačno, popr. vmiešať do jedla (vhodné do jogurtov, šalátov, omáčok).

Balenie:

350 g

Upozornenie:

Doplnok stravy. Skladujte na suchom a chladnom mieste chránenom pred svetlom. Vhodné pre všetky kategórie spotrebiteľov okrem tehotných a dojčiacich žien, detí do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Krajina pôvodu Španielsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež Super Lecitín + E 100 tob. a ďalšie prípravky s lecitínom .

Produkt je tiež v sekciach

Čo nám legislatíva neumožňuje zaradiť

Informacie o značke Marnys

Firma MARNYS bola založená v roku 1968, výrobou prírodných produktov sa zaoberá od roku 1975. V súčasnej dobe sa laboratória firmy MARNYS radí medzi najlepšie vybavené laboratóriá na výrobu doplnkov stravy, prírodnej kozmetiky a ekologicky certifikovaných výrobkov v Španielsku. Všetky produkty sú vyrábané za najprísnejších podmienok podľa výrobných predpisov GMP a prísnych opatrení a stanovených postupov a požiadaviek španielskeho ministerstva zdravotníctva.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
100%

11.12.2019
dobrá chuť oproti iným lecitínom
HORE