loading

Sollux Organic Clean prostriedok na umývanie riadu 500 ml

Značka: Sollux Organic Clean | Kód: z58382
Sollux Organic Clean Sollux Organic Clean prostriedok na umývanie riadu 500 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Sollux organic clean prostriedok na umývanie riadu je prírodný prípravok na bežné umývanie. Nevysušuje ruky a napriek tomu veľmi dôkladne zmýva nečistoty a mastnotu. Výhodou prípravku je, že nezaťažuje životné prostredie a je možné ho bezproblémovo použiť aj v prípade, že máte vlastnú čističku odpadových vôd a to akúkoľvek. Balenie prípravku je v krásnej dizajnovej fľaši s praktickou dávkovacou pumpičkou. Prírodné a hypoalergénny.

Ako používať:

Dávkujte cca 3 stlačeniu aplikátora na 5 litrov vody.

Balenie:

500 ml

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie produkty na umývanie riadu .

Informacie o značke Sollux Organic Clean

Organic Clean sú produkty, ktorých receptúra je vytvorená len z prírodných, rastlinných zložiek. Obsahujú cukry, mastné kyseliny z kokosu, neneionové detergenty získané z prírodných zdrojov. Produkty sú celkovo zdravie bezpečné, aj pre alergikov a pre osoby s citlivou pokožkou. Prírodné zložky sa od pradávna charakterizujú čistiacimi vlastnosťami a preto sú produkty veľmi účinné.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE