loading

Spiron spray 50 ml

Značka: Energy | Kód: z168
Energy Spiron spray 50 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Spiron spray obsahuje harmonickú kombináciu najčistejších éterických olejov a bioinformácií. Je zostavený podľa poznatkov aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonancie. Spiron spray ovplyvňuje najmä dráhu pľúc, srdca, žlčníka, ale do určitej miery aj ďalšie energetické dráhy.

Vdychovaním sa dostávajú aromatické látky veľmi rýchlo do krvného obehu, a preto dokážu až pozoruhodne upraviť rôzne telesné funkcie. Príjemné vône navodzujú stav pohody a preto môžu úspešne prebiehať rôzne rokovania a priateľské návštevy. V pokojnom prostredí vyriešite trikrát toľko vecí, ako v nepriateľskej atmosfére. Spiron spray obsahuje celý rad kvalitných prírodných esencií, ktoré pôsobí antisepticky a hojivo.

Kedy Spiron spray pomáha:

 • celkovo upokojuje organizmus,
 • pri bolestiach hlavy,
 • pri depresiách, neurasténii, nervovom vyčerpaní a iných nervových poruchách,
 • navodzuje pokojný spánok,
 • pri astme, kašli, bronchitíde, fajčiarskom kašli,
 • pri infekčnom ochorení pľúc a chrípkach,
 • pri nachladnutí a na uvoľnenie dýchacích ciest,
 • zvyšuje obranyschopnosť,
 • pre osvieženie vzduchu v miestnostiach, kde sa fajčí.

Zloženie:

Lemon oil, Eucalyptus oil, olibanum oil, Camphor oil, Lavandin oil, Mentha oil, Balm Mint oil, Myrtle oil, Sandalwood oil, Norway Spruce oil, Thuja Occidentalis oil, Etanol 87%, izobután

Ako používať:

Prípravok pred použitím pretrepte a aplikujte krátkym strekom do ovzdušia alebo nastriekajte na čistú vreckovku a inhalujte.

Balenie:

50 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Pred strieknutím sa presvedčte, či nemierite tryskou nikomu do očí. Prípravok nevystavujte vysokým teplotám. Prázdne obaly neprepichujte, ani nehádžte do ohňa.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na imunitu .

Informacie o značke Energy

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

 

Prehliadnite si certifikát značky Energy.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


92%
Hodnotenie
25.04.2017
mumio užívam už dlhšiu dobu po zlomenine členka a mám pocit zlepšenie hybnosti nohy. Spiron je úžasný, pri nachladnutí navodzuje pocit lepšieho dýchania a večer sa dobre zaspáva. Má príjemnú vôňu.
16.02.2017
na mätovú zmes rozhodne nedám dopustiť. Neužívam ju každý deň ako predtým, ale vezmem si ju pri nevoľnosti, tlaku v hlave, nervozite atď. Vždy mi pomôže. Chia semienka používam každý deň, do jogurtov alebo kompótu, alebo máčané vo vode ako gél. Z chladničky osvieži. Myslím, že pozitívne účinky rozhodne majú, mám viac energie. Od tej doby, čo užívam Aloe prima gél mám viac energie, lepšiu náladu. Celkovo som sa zdravotne zlepšila. Fyzicky aj psychicky sa cítim lepšie. Leciderm telový krém a Spiron spray sú výborné.
14.10.2016
ženšen ma udržuje v aktivite po celý deň a Spiron krásne vonia po citróna a striekajú si ho v kancelárii pre dobrý pocit.
17.05.2016
Sa Spiron sme spokojní, kúpila som ho pre seba a priateľov, ktorí veria rovnako ako ja, že je to skvelá dezinfekcia, ktorá má zároveň príjemnú vôňu. Veríme, že zvyšuje obranyschopnosť, osviežuje vzduch v miestnosti a celkovo upokojuje organizmus, preto som ho určite nekúpila naposledy.
09.03.2015
S produktom Spiron som veľmi spokojná, preto si ho kupujem:-) neskutočne mi vonia, používam ho na prevoňanie ako priestoru, tak aj ako osobný "parfum". A používať ho budem aj naďalej.
HORE