loading

Spirulina Barley Tabs 200 tbl.

Značka: Energy | Kód: z43657 | Doplnok stravy
Energy Spirulina Barley Tabs 200 tbl.
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Spirulina Barley Tabs je mimoriadne zaujímavým doplnkom stravy, ktorý v sebe kombinuje spirulinu a mladý jačmeň.
Pôsobenie spiruliny v prípravku Spirulina Barley Tabs upokojuje a sťahuje výrazné účinky Barleya, ktorý naopak urýchľuje účinok spiruliny.

Vysokohorská jazera v Andách sú miestom, kde vo veľkej výške pod silným slnkom získavame a šetrne spracovávame úplne čistú a hodnotnú spirulinu. Tibetská náhorná plošina, krajina ľadovcových vôd, krištáľových bystrín a čistého horského vzduchu, kde z rastliniek mladého jačmeňa v období jeho raného rastu pripravujeme jeden z najhodnotnejších extraktov.

Zloženie v 1 tablete:

 • antioxidant
 • Celkové tonikum vitamínov a minerálnych doplnkov z prírodného zdroja
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • antioxidant
 • Kontrola telesnej hmotnosti
 • Normálna hladina cukru v krvi
 • Tonus, vitalita
 • Svalová hmota - chudnutie

Prídavné látky:

celulóza (protihrudkujúca látka), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka)

Dávkovanie:

Užívajte 2 tablety 1-3 x denne. Počas užívania sa odporúča zvýšiť príjem tekutín.

Balenie:

200 tabliet - dávka na 3-6 mesiacov

Upozornenie:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Výrobok nie je určený osobám precitliveným na jačmeň. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladujte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre fenylketonurikov.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky sa spirulinou a mladým jačmeňom .

Informacie o značke Energy

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

 

Prehliadnite si certifikát značky Energy.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
06.09.2016
Produkt Spirulina Barley užívam už tri mesiace. Som po borelióze, na jeseň mi začali úporné bolesti chrbta a kolien a veľká únava. Podľa môjho presvedčenia mi spirulina dodala dostatok energie, pretože únava takmer vymizla a myslím, že dostatočne funguje aj ako očista organizmu. Ku spiruline som začal užívať ešte výťažok zo štetky lesné a moje problémy s bolesťami kolien a chrbta mi začali postupne ustupovať a celkovo sa cítim výrazne lepšie, môžem už normálne fungovať. Do jedálnička som v hojnosti zaradil aj červenú repu na čistenie krvi, na boľavé kĺby používam aj biolampu a často navštevujem infrasaunu. Verím, že moje informácie budú pre vás prínosom a môžu pomôcť aj niekomu ďalšiemu.
12.02.2015

Bio Mladý jačmeň prášok - Som s ním absolútne spokojná, cítim nárast energie, dodanie potrebných látok do tela. Tlmí pocity chuti na sladké i na ďalšie pochutiny, zlepšuje trávenie. Podľa stavu očného bielka je vidieť pozitívny vplyv aj na ďalšie vnútorné orgány. Určite si objednám ďalšie. Spirulina Barley - Užívam ju v kombinácii s Mladým jačmeňom. Rozhodne vplyv na vyššie uvedené. Doplňuje dostatok vitamínov aj minerálov. Koloidné striebro - Výborné výsledky pri kožných problémoch.

30.12.2013

Spirulinu užívam zatiaľ týždeň, ale veľká spokojnosť, cítim sa skvele.

03.10.2013

Sa Spirulinou sa cítim o mnoho lepšie. Odporúčam.

03.10.2013

Sa Spirulinou mi pribudlo niečo málo energie a trochu som aj schudla. Určite odporúčam, najlepšie je, keď si to každý vyskúša na vlastnej koži.

HORE