loading

Spratek aneb "Bude to podľa mňa" (Ing. Zdeňka Jordánová)

Značka: Knihy | Kód: z2791
Knihy Spratek aneb "Bude to podľa mňa" (Ing. Zdeňka Jordánová)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Kniha Spratek aneb "Bude to podľa mňa" je určená vám, ktorí sa nebojíte pozrieť sa na to čo, čo je naozaj schované za vašimi problémami a za vašej údajnú bolesťou, ktorú vytvárate vo svojom živote, ako iste viete, len a len vy sami svojimi postojmi a spôsobom myslenia. Možno si myslíte, že v knihe bude rozprávanie o neposlušných a sveřepých deťoch, ktoré si po práve zaslúži toto pomenovanie. Nemýľte sa! Bude to rozprávanie o vás, o vašom živote, o vašej večné a nikdy nekončiaci túžbe mať pravdu - nech to stojí, čo to stojí. Čím viac budete ochotní vidieť pravú podstatu vecí, hlavne vašich postojov a rôznych motiváciou, tým viac budete rásť a tým menej budete potrebovať, aby sa vám v čomkoľvek klamalo.

Ing. Zdeňka Jordánová miluje príbehy, pretože jej pomáhajú spoznávať súvislosti. Príbehy vyriešené aj nevyriešené, pretože vesmírne zákonitosti v nich určujú pravidlá hry pre náš život. Čím viac porozumieme týmto zákonitostiam, tým viac sa môžeme prejaviť a vytvoriť si život podľa svojich predstáv. Autorka pracuje prostredníctvom svojej poradne a organizuje vzdelávacie kurzy.

Úryvok z úvodu:

Ako často vás vytáča vaše vlastné bezmocnosť? Koľko "mocnosti" ich ale schované za vašej údajnú bezmocnosťou? Ako často si pripadáte "bezbranní"? Ale koľko "brannosti" je schované v bezbrannosti? Koľko túžby a chuti ovládať všetko, aj to, čo nie je vaša vec a neprislúcha vám o tom rozhodovať.

Koľko schválnosti je vo vašom utrpenie a koľko trucovitosti vo vašej chorobe ... (...)

Spratek! Naše ego, riadi náš život. Je to naše vlastné hra, ktorú hráme o svoj život. Chceme život vyhrať, a pritom ho prehrávame. Táto hra je umelý cieľ. Ak dokážeme svojho fagana nájsť, chytiť, zbaviť ho moci nad nami a nakoniec sa s ním láskyplne rozlúčiť, môžeme naozaj začať žiť.

Počet strán: 212

Rozmery: 117 x 172 mm

Väzba: viazaná

Jazyk: český

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie knihy Zdenky Jordánová:

Ďalšie informácie o knihe Spratek nájdete v článku Späť do lesov .

Ďalšie články Zdenky Jordánová:

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
22.09.2014

S knihami Cesta stáročiami , Spratek aneb "Bude to podľa mňa" , Súvislosti , Poznaj svoj cieľ , Ja riadim , Moje peniaze a Láska som veľmi spokojná. Niektoré knihy som darovala práve pre obohatenie a vlastné náhľad do samého seba. Autorka výstižne opisuje, na čo sme už treba sami prišli, a potrebujeme to len pripomenúť, dáva veci do logických súvislostí. Jej knihy by mal mať v knižnici každý.

04.02.2014

Všetky zakúpené knihy - Spratek aneb "Bude to podľa mňa" , Muž alebo žena? , Súvislosti , Moje peniaze , Láska a Tvoje dieťa ako šanca pre teba som prečítala a som nadšená. Kto hľadá odpovede a súvislosti, kto sa nechce vyhovárať na nepriazeň osudu, kto si chce život užívať a nie ho len prežívať, tak pre toho sú tieto knihy. Mal by si ich prečítať každý, ale bohužiaľ nie každý je schopný priznať, že je niečo zle s ním a nie s ostatnými. Ja knihy prečítala jedným dychom a sú obrovskou výzvou sa niekam posunúť, pre všetky !!!

28.01.2013

Knižky Spratek , Poznaj svoj cieľ a Ja riadim sú skvelé, každému odporúčam:-)

100%

21.09.2019
HORE