loading

Stojanček na metličku Chasen - Matcha čaj

Značka: Wolfberry | Kód: z56529
Wolfberry Stojanček na metličku Chasen - Matcha čaj<br /><strong>Stojánek na metličku</strong>
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Porcelánový držiak na metličku Chasen Wolfberry. Jednoduchý porcelánový držiak na bambusovú metličku Chasen je nevyhnutnou súčasťou sady na prípravu matcha čaju.

Matcha čaj je exkluzívny zelený čaj, ktorý vzniká mletím čajových lístkov Tenchi. Tento veľmi kvalitný, nefermentovaný tmavo zelený prášok obsahuje celý rad vitamínov, minerálov a vlákninu.

Avšak k správnej príprave matcha čaju je potrebný ešte niekoľkých pomocníkov.

Matcha miska je originálny porcelánová miska na prípravu a popíjanie čaju matcha. Vďaka dokonalému tvaru a veľkosti je príprava čaju v miske veľmi jednoduchá a rýchla.

Japonská metlička Chasen je vyrobená z jedného kusu bambusu, ktorý je špeciálnou metódou narezaný na 80 bambusových vlákien. Pomocou tejto bambusové metličky dosiahnete tej správnej peny.

Porcelánový držiak na bambusovú metličku je nevyhnutná časť tejto matcha sady, pretože udržiava správny tvar metličky a zároveň pozvoľným sušením na držiaku predlžujete metličce životnosť.

Čaj si pripravíte tak, že zalejete v miske jednu čajovú lyžičku prášku 200 ml vody s teplotou 80 ° C a pomocou špeciálnej metličky Chasen rýchlo vyšľahajte, až sa na hladine vytvorí požadovaná pena.

Náš tip:

Zaujímať by vás mohlo:

 • Matcha tea BIO Wolfberry "href =" https://www.prozdravi.cz/matcha-tea-bio.html "> Matcha tea BIO Wolfberry
 • Matcha metlička

Produkt je tiež v sekciach

Zdravá výživa - Čaje - Čajové príslušenstvo

Informacie o značke Wolfberry

Wolfberry sro disponuje skladovými priestormi a výrobnými kapacitami, ktorými prejde ročne viac ako 250 ton kvalitné sušené kustovnice, sušeného ovocia, orieškov, čajov, strukovín, štiav a sirupov, ktoré sa ďalej triedia, balia a spracovávajú.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE