loading

Super Bromelain 500 mg + Papain 90 tbl.

Značka: Klas | Kód: z105
Klas Super Bromelain 500 mg + Papain 90 tbl.
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Super Bromelain + papain je unikátna kombinácia dvoch proteolytických enzýmov z ananásu (bromelain) a papáje (papain).

Zloženie v 1 tablete:

500 mg  Bromelain
50 mg  Papaín

Prídavné látky:

fosforečnan vápenatý, sorbitol, celulóza, karboxymetylcelulóza, ananásový prášok, stearan horečnatý, oxid kremičitý, šelak

Dávkovanie:

Užívajte 1 tabletu 3x denne na lačno. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

90 tabliet - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje lepok. Vhodné aj pre vegetariánov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Prechodne môže dochádzať k zhoršeniu príznakov ochorenia napr. aktivácia zápalu, čo treba považovať za priaznivú reakciu organizmu. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C v uzavretom obale.

Ďalšie oznámenie:

Odporúčame kombinovať s produktmi FitMe Slim & Sun 100 kapslí a FitMe Burn 200 tbl.

 

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s bromelain a papaínom a ďalšie produkty na tráviaci systém .

Informacie o značke Klas

Firma KLAS je zárukou potravinových doplnkov najvyššej kvality. Dôkazom sú desaťtisíce spokojných a mimoriadne verných užívateľov viac než 14 rokov. Sortiment prípravkov KLASu zahrňuje vitamíny, minerály, rastlinné a bylinné extrakty aj probiotické kultúry. Starostlivý výber surovín, ktoré pochádzajú z rôznych kútov sveta, je pre nás samozrejmosťou a vyžadujeme ich bezkompromisnou akosť. Jednotlivé prípravky KLAS sú vyvinuté v spolupráci klasickej a alternatívnej medicíny tak, aby odviedli nežiaduce škodliviny a naopak doplnili telu Nejde látky. Cieľom hlbokého liečebného procesu je navrátenie potrebných samoliečebných funkcií tela a dosiahnutie zdravie. Prípravky KLASu sú teda určené pre tých zákazníkov, ktorí vedia, že sú zodpovední za vlastné zdravie a chcú sa vyliečiť v duchu motta KLASu "Meníme vzťah ľudí k vlastnému zdraviu".

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


95%
Hodnotenie
19.04.2017
S výrobkom Super Bromelain som veľmi spokojná. Som po zápale pankreasu a uľahčuje mi trávenie hlavne v horúcich dňoch leta. Mám bezlepkovú diétu, alergiu na laktózu a sóju. Predpísané lieky od lekára na liečbu slinivky som zle znášala, aj keď som znížila dávkovanie na minimum. Super Bromelain je pre mňa stráviteľný bez problémov.
09.11.2016
produkty Tekutý vitamín B6 a super Bromelain naozaj zaberajú. Ruka, ktorá mi brněla, prestala po 14 dennom užívaní brnět. Je pravda, že potom som mala 5 týždenný pokoj. Teraz mi občas robí ruka problémy, ale už nie tak veľké. Každý doplnok stravy sa musí na chvíľu vysadiť a to robím. Inak odporúčam.
19.10.2016
Zakúpením výrobku Super Bromelain som sa zbavila úporné plynatosť. Za týmto účelom som výrobok zakúpila a výsledky sa dostavili zhruba medzi dvoma a troma týždňami užívania.
07.10.2016
Pretože mám problémy s pankreasom, alergií a celkovo problémy s trávením, tak užívam Super Bromelain. Je vynikajúce, môžem jesť potraviny, ktoré by som inak nemohla jesť a nemám zdravotné problémy.
26.01.2016
Produkty LKVB6 a Super Bromelain stále užívam, cítim sa menej unavená a hlavne už netrpím úpornými bolesťami pravej ruky.
HORE