loading

Super Cesnak 100 kapslí

Značka: Natural Medicaments | Kód: z1868 | Doplnok stravy
Natural Medicaments Super Cesnak 100 kapslí
Darček
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Nakúpte produkty značky Natural Medicaments nad 30 € a získate darček: NATURAL MEDICAMENTS - Super Cesnak 100 kapslí
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

1 kapsula produktu Super cesnak je ekvivalentom 1000 mg čerstvého cesnaku.

Cesnak je po stáročia používaný ako prírodné antibiotikum. Normalizuje krvný tlak, hladinu cholesterolu a cievny systém. Cesnak má silné antimikrobiálne účinky. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Cesnak priaznivo pôsobí na celý organizmus.

 

Mnohým ľuďom cesnak nevyhovuje v surovom stave, kvôli svojmu špecifickému arómu. Želatínové kapsule Super cesnak umožňujú pohodlné a diskrétne užívanie tohto prírodného elixíru bez nepríjemných sprievodných javov, akými je najmä nepríjemné cesnaková aróma. Cesnakový extrakt vo forme olejových kapsúl umožňuje lepšiu využiteľnosť aktívnych zložiek oproti tabletám.

Cesnak je vytrvalá rastlina obsahujúca viazané silice, zlúčeninu aliin, vitamíny, minerály a látky inzulínových vlastností. Medzi ďalšie účinné látky, ktoré cesnak obsahuje, je nutné uviesť glutamylpeptidy, steroidné a triterpenové saponíny, lektíny, flavonoidy, polysacharidy, selén a ďalšie. Rastlina v sebe hromadí tiež veľké množstvo jódu. Najväčšie množstvo účinných látok je koncentrované v cibuľke skladajúci sa z pacibulek krytých obalom z bielych šupín.

V prípravku Super cesnak je novo používaný úplne nový druh cesnakového oleja (2 mg v pomere 100: 1) s plne potlačenou cesnakovou chuťou (zápachom).

Zloženie v 1 kapsuli:

 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • Duševná pohoda - stres
 • antioxidant
 • Normálna činnosť cievnej sústavy
 • Normálna činnosť pečene
 • prirodzená obranyschopnosť
 • ťažké nohy
 • Normálna činnosť srdca - hladina cholesterolu
 • Normálna hladina cukru v krvi - metabolizmus sacharidov

Prídavné látky:

želatína, glycerol, slnečnicový olej, voda

Dávkovanie:

Užívajte 1-3 kapsule denne. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie:

100 kapsúl - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neobsahuje GMO zložky, konzervačné látky, lepok, farbivá ani látky upravujúce chuť. Testované na BSE. Výroba spĺňa požiadavky certifikátu GMP - najvyššieho štandardu farmaceutickej kvality. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu do 25 ° C.

Náš tip:

Odporúčame kombinovať s výrobkami:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s cesnakom .

Články o produkte Super Cesnak:

Informacie o značke Natural Medicaments

Spoločnosť NATURAL MEDICAMENTS vznikla v roku 2001, zaoberá sa predajom výberových prírodných produktov a vývojom vlastných produktových radov, pričom dôraz je vždy kladený na kvalitu spracovania a starostlivý výber prírodných zložiek. Hlavnou filozofiou spoločnosti je prístup k oblasti zdravia z pohľadu prírodnej, celostnej a alternatívnej medicíny. NATURAL MEDICAMENTS - Všetko pre vaše zdravie.

Vivantis a.s., Školní nám. 14, 537 01 Chrudim

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


87%
Hodnotenie
19.04.2017
Priessnitz Žilná a cievna výživa aj mazanie na žily mi veľmi pomáha, nohy ma toľko nebolí a nemám zápaly žíl. manžel užíva Proval Extra už niekoľko rokov, je s prípravkom veľmi spokojný a vo svojich 84 rokoch nemá problémy s prostatou. super Cesnak nám obom pomáha proti chrípke.
18.11.2016
Účinky lieku Super cesnak na sebe pozorujem, nie som taká unavená a upravilo sa mi aj trávenie.
18.10.2016
Ďakujem za váš záujem. S výrobkami od značky Klas som bol vždy spokojný a preto som ich volil opäť. Prináša mi vždy to, čo sľubujú. Cítim sa lepšie. LKVB6 výrazne pozitívne ovplyvňuje môj metabolizmus, za čo som veľmi rád. Nemám na neho prehnané očakávania, nečakám rýchle účinky, viem, že všetko chce čas. LKVB6 je moja stálice. super Cesnak mi robí dobre na tlak.
18.10.2016
S produktmi som spokojná. ricínový olej používam na čistenie pleti, super Cesnak má účinky po dlhšej dobe, ale myslím, že je všetko ok.
18.10.2016
Super Cesnak užívame už niekoľko rokov - je to prakticky antibiotikum, antioxidant a podporuje detoxikáciu tela, pomáha nám v dobrom trávení. Aj keď máme radi aj klasický cesnak a dávam ho do kdejakého jedlá, všade sa nehodí a občas vadí jeho arómu. Takže tabletky ho plne nahradzujú.
HORE