loading

Super Lecitín + E 100 tob.

Značka: Natural Medicaments | Kód: z1867 | Doplnok stravy
Natural Medicaments Super Lecitín + E 100 tob.
Darček
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Nakúpte produkty značky Natural Medicaments nad 30 € a získate darček: NATURAL MEDICAMENTS - Super Cesnak 100 kapslí
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Lecitín normalizuje činnosť srdca a obehového systému, prispieva k normálnej činnosti mozgových funkcií. Má antioxidačný účinok. Lecitín priaznivo pôsobí na celý organizmus. Obsahuje fosfolipidy a vitamíny.

Lecitín sa nachádza vo všetkých telesných bunkách, vrátane buniek mozgových a nervových. Zúčastňuje sa všetkých životne dôležitých pochodov v tele a pre svoje emulgačný schopnosti má lecitín vplyv na zmenšovanie veľkosti tukových častí v krvnom obehu a tým udržuje krv čistú.

Lecitín často býva kombinovaný s vitamínom E, pretože sa tým zvyšuje antioxidačný účinok samotného vitamínu E.

Zloženie v 1 kapsuli:

1200 mg  Sójový lecitín
 • Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, ak sa v jednej dávke aspoň 1,5 mg vitamínu E.

Prídavné látky:

želatínová kapsula, glycerín, kokosový olej (nosič), glycerol, voda, sorbitol (zmäkčovadlo)

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 3x denne - ráno, na obed a večer s jedlom. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

100 kapsúl - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neobsahuje GMO zložky, konzervačné látky, lepok, farbivá ani látky upravujúce chuť. Testované na BSE. Výroba spĺňa požiadavky certifikátu GMP, najvyššieho štandardu farmaceutickej kvality. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu do 25 ° C.

Náš tip:

Odporúčame kombinovať s výrobkami:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s lecitínom .

Ďalšie informácie o produkte Super Lecitin + E nájdete v článkoch:

Informacie o značke Natural Medicaments

Spoločnosť NATURAL MEDICAMENTS vznikla v roku 2001, zaoberá sa predajom výberových prírodných produktov a vývojom vlastných produktových radov, pričom dôraz je vždy kladený na kvalitu spracovania a starostlivý výber prírodných zložiek. Hlavnou filozofiou spoločnosti je prístup k oblasti zdravia z pohľadu prírodnej, celostnej a alternatívnej medicíny. NATURAL MEDICAMENTS - Všetko pre vaše zdravie.

Vivantis a.s., Školní nám. 14, 537 01 Chrudim

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


87%
Hodnotenie
23.01.2018
S Lecitínom + E som spokojná. Prípravok som kúpila aj pre moju mamku, ktorá je tiež spokojná. Od tej doby, čo ho užívam, nie som unavená.
27.12.2017
Super lecitín užíva manželka a po jeho užívanie ju klesla hladina cholesterolu, takže si ho chvália.
11.09.2017
S produktmi Yucca premium , super Lecitínom a alfalfa som spokojná. Kúpila som si lecitín kvôli vysokému cholesterolu, tak dúfam, že pomôže. Čo tieto prípravky užívam som čulá ako rybička, a juccu som večer nesmela užívať, pretože som išla ako dostihový kôň. A pozitívne je, že sa mi upravilo vyprázdňovanie. Takže tieto produkty vrelo odporúčam.
15.02.2017
Áno, s prípravkom Super Lecitín som spokojný, hodnota cholesterolu mi klesla. Ďakujem.
19.10.2016
S produktmi goji a Super Lecitín + E som spokojná. Mám viac energie, zlepšilo sa mi trávenie, mierne som schudla a zlepšila sa mi pamäť.
HORE