loading

Super OPC Antioxidant - výťažok z hroznových zrniek 100 kapsúl

Značka: Australian Remedy | Kód: z3884 | Doplnok stravy
Australian Remedy Super OPC Antioxidant - výťažok z hroznových zrniek 100 kapsúl
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikáty
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Super OPC Antioxidant - Grape seed je vysoko účinný antioxidant.

Super OPC Antioxidant je koncentrovaný výťažok zo zrniek červeného hrozna, ktoré obsahujú vysoké množstvo OPC - Oligomeric Procyanthocyanidins (alebo tiež PAC - proantokyanidiny), známe ako bioflavonoidy, ktoré sa starajú o antioxidačnú ochranu ľudského tela. Tento prírodný produkt obsahuje absolútne najvyššiu koncentráciu účinnej látky OPC na trhu - garantovaných 200 mg v každej kapsuli. Najvyšší obsah vysoko účinných bioflavonoidov - procyanidins (OPC) je dosiahnutý unikátnou technológiou spracovania.

Extrakt vínnej révy 211 mg je v ekvivalente zodpovedajúcemu množstvo 25 320 mg suchých zrniek.

Zloženie v 1 kapsuli:

 • antioxidant
 • Normálny stav pokožky
 • Kontrola telesnej hmotnosti
 • Normálna činnosť cievnej sústavy
 • Normálna činnosť srdca - krvný tlak
200 mg  Proantokyanidiny (OPC)

Prídavné látky:

celulóza, želatína, voda

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 1x denne pred jedlom. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

100 kapsúl - dávka na 3 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. GMO free. Neobsahuje obilniny, kvasnice, lepok, laktózu, orechy, cukor, pšenica mliečne zložky, vaječné zložky, aróma, umelé farbivá, konzervanty. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a chlade v uzavretom obale. Krajina pôvodu Austrália.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky z hroznového vína a ďalšie antioxidanty .

Informacie o značke Australian Remedy

Spoločnosť AUSTRALIAN REMEDY je výhradným dovozcom a predajcom prírodných produktov renomovaného austrálskeho výrobcu pre celú Európsku Úniu. AUSTRALIAN REMEDY má vo svojej ponuke veľmi kvalitné 100% prírodné produkty, ktoré sa vyznačujú mimoriadne vysokými koncentráciami účinných látok, ktoré ostatní produkty na trhu neponúkajú. AUSTRALIAN REMEDY vám ponúka komplexný program vybraných produktov - prírodných doplnkov stravy, ktoré pomáhajú pri najčastejších zdravotných ťažkostiach alebo prispievajú k zlepšeniu a udržaniu dobrého zdravia. Veľmi nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto vo svojom sortimente ponúkame to najlepšie z Austrálskej prírody - jedinečnú koncentráciu a naozajstný účinok.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


84%
Hodnotenie
22.01.2018
Produkt Super OPC Antioxidant je veľmi dobrý. Po rakovine pľúc a následné chemoterapiu nebola chuť k jedlu. Po užívania tohto lieku je opäť jedlo bez ťažkostí prijímané a priberám na váhe.
28.08.2017
Produkt Super OPC Antioxidant som kúpil pre svoju svokru. Tá je s ním spokojná.
20.06.2017
produkty Super OPC Antioxidant a Goji - Kustovnica čínska plne splnili moje očakávania a nie len kvalitou, ale aj rýchlu dodávkou a v prvotriednom balení. Môžem vás len odporučiť svojim známym a priateľom.
26.04.2017
Diagnostikovali mi rakovinu hrubého čreva a odobrali mi v apríli celý vzostupný tračník. Myslím si, že produkt Super OPC Antioxidant je celkom silný podporný rastlinný prípravok v boji s touto zákernou chorobou.
18.09.2014

Produkty Super OPC Antioxidant , Zinok s vysokou vstrebateľnosťou a Vitamín E som si zakúpila na odporúčanie liečiteľky proti bolestiam kostí. Cirka po dvoch týždňoch užívania sa bolesti veľmi zmenšili a takmer odznievajú. Môj laický pohľad na vec je, že mi pomohli s tým, že som ich užívala v tejto konkrétnej kombinácii na odporúčania vášho lekára na internetovej poradni.

HORE