loading

Knihy Super potraviny (Ing. Jarmila Mandžuková)

Kód produktu: z4432

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

KnihySuper potraviny (Ing. Jarmila Mandžuková)270.25000000out_of_stock

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Superpotraviny je fascinujúca kniha, ktorá zmení váš život. Objavíte neuveriteľné vlastnosti zeleniny, ovocia, obilnín, strukovín, byliniek, korenia a ďalších potravinových zázrakov. Ak sa nebudete cítiť vo svojej koži, neotvárajte lekárničku, ale radšej sa poraďte s touto knihou a potom sa choďte pozrieť do chladničky či špajze, kde určite objavíte tú správnu medicínu. Kniha Superpotraviny vychádza z odborných rád a odporúčaní poslednej doby a je prínosom pre všetkých, ktorí chcú prežiť zdravý, harmonický a plnohodnotný život.

Sto starostlivo vybraných superpotravín vám odhalí neuveriteľné vlastnosti zeleniny, ovocia, obilnín, strukovín, byliniek, korenia a ďalších potravinových zázrakov. Dozviete sa, že aj tie najobyčajnejšie potraviny pomáhajú v prevencii i liečení širokého spektra chorôb, neduhov a ťažkostí. Objavíte aj praktické rady pre ich spracovanie a využitie v kuchyni. Všetky informácie sú korunované starostlivo vybraným delikatesním receptom. Je dôležité pripomenúť, že takmer všetky uvádzané potraviny môžete kúpiť v miestnom supermarkete, predajni so zdravou výživou, v tržnici alebo sami vypestovať na záhradke.

Úryvok z úvodu:

Mnohokrát bolo dokázané, že výživa a zdravie spolu veľmi úzko súvisí. Potraviny obsahujú všetky potrebné látky a živiny - bielkoviny, tuky, sacharidy vrátane vlákniny, vitamíny, minerálne prvky a ďalšie látky, ktoré môžu pôsobiť ako lieky na srdce, žalúdok, pečeň, žlčník a obličky, ako antibiotiká a preháňadlá, ale aj ako prostriedky znižujúce cholesterol, vysoký krvný tlak a podobne. Naša príroda je veľkou lekárňou, ktorá dáva predpoklady k tomu, aby stále viac liečiv bolo nahradené potravinami. Vyvážená a rozmanitá strava sa zapojením superpotravín je najsprávnejšie cestou za zdravím a plnohodnotným životom.

Počet strán: 246

Rozmery: 170 x 245

Väzba: viazaná

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie knihy . Jarmila Mandžuková "href =" https://www.prozdravi.cz/fulltext/?keyword=mand%C5%BEukov%C3%A1&reset=1 "> Ing. Jarmily Mandžuková .

 

Ďalšie informácie o knihe Super potraviny nájdete v článku Super potraviny - Baklažán .

Značka:

Knihy

Prezerali ste tieto produkty

  • Knihy Super potraviny (Ing. Jarmila Mandžuková)
1 rok na vrátenie tovaru
bez udania dôvodu
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni