loading

Knihy Superjídelníček (Petr Havlíček, Petra Lamschová)

Kód produktu: z4687

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

KnihySuperjídelníček (Petr Havlíček, Petra Lamschová)281.28600000out_of_stock

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Kniha Superjídelníček je určená pre každého, kto sa zameriava na zdravý životný štýl, a pre ktorého sa jedlo stáva alfou a omegou.

Niekto zvládne prechod na zdravú stravu sám a niekto potrebuje poradiť v podobe presného jedálničku. Ak si teda neviete rady, ako si zostaviť jedlo od raňajok po večeru a deň za dňom, vyskúšajte jedálniček, ktorý pre vás pripravili Petr Havlíček s Petrou Lamschová. "Nesmierne ma baví vymýšľať zdravé recepty, ktoré potom v praxi ožívajú a hlavne chutia", hovorí Petra Lamschová a Petr ju dopĺňa: "Dôležité na tom všetkom je, že vďaka našim receptom všetci zistia, že jedlo nie je ich nepriateľ. Že nebudú hladovať, budú jesť a ešte im to bude chutiť. "Okrem jedálnička nájdu čitatelia v knihe Superjídelníček tiež praktické rady, ako si jedálniček zostaviť, z čoho a ako variť, skrátka ako s ním pracovať.

Úryvok z úvodu:

Celkom rada totiž tvorím recepty a baví ma vymýšľať také, ktoré budú v rámci zásad zdravého životného štýlu, ale budú naozaj chutiť, človek sa z nich naje a budú pekné aj na pohľad. A naviac ešte z dostupných surovín a ľahko pripraviteľné, najlepšie do 30 minút. Aby sme toho času v kuchyni nestrávili veľa. Spoločne s Petrom sme tak počas posledných pár rokov vytvorili 4 jedálničky.

(...)

A aké že vlastne tie naše superjídelníčky sú? Trúfam si povedať, že pestré, zaujímavé, ale hlavne inšpiratívne. Sú určené vám všetkým, ktorí ste sa naučili variť podľa našich receptov, ale nedokážete si ich poskladať tak, aby ste VUR dobre, chutne a hlavne správne najedli po celý deň.

Našim jedálničkom chceme povedať jediné: "Naučte sa jesť správne, a hlavne, nebojte sa jedla."

Počet strán: 336

Rozmery: 218 x 218 mm

Väzba: viazaná

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie zdravé kuchárky .

Ďalšie informácie o knihe Superjídelníček nájdete v článku Superjídelníček - Rajská polievka .

Značka:

Knihy

Prezerali ste tieto produkty

  • Knihy Superjídelníček (Petr Havlíček, Petra Lamschová)
Lekárska poradňa zadarmox
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni