loading

Sušička ovoce INFRA SO4000

Značka: Concept | Kód: z57650
Concept Sušička ovoce INFRA SO4000
Darček
Doprava zadarmo
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Kulma na vlasy VIOLETTE CARE KK-1200
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Sušička ovocia INFRA SO4000 prináša novú generáciu sušenie založené na INFRA žiarenie, vďaka ktorému sú potraviny sušené rovnako prirodzene ako na slniečku, akurát bez škodlivého UV žiarenia. Infračervené žiarenie suší rýchlejšie a zachováva v potravinách viac vitamínov, enzýmov, minerálov a vlákniny ako bežné sušenie. U mäsa a rýb navyše pôsobí proti rozkladu. Vo vybranom programe s INFRA tak môžete usušiť napríklad paradajky, mäso, huby, bylinky a ďalšie potraviny.

Sušička SO4000 má celkom 4 programy pre sušenie a 1 pre sterilizáciu. Program "ovocie" je nastavený špeciálne pre sušenie ovocia. Pre sušenie zeleniny jednoducho poslúži program "zelenina". V programe "mäso" si môžete urobiť obľúbené jerky, ktoré sa inak sušia v rúre niekoľko desiatok hodín s nutnosťou meniť stupňa teploty. V programe "jogurt" pripravíte prvotriedne domáce jogurt ako z mliekarne. U každého programu si môžete nastaviť, či chcete sušiť s INFRA alebo s HEATER (bez INFRA). Posledné prednastavený program sterilizácie sušičku krásne vyčistí.

Ak nechcete využiť žiaden z prednastavených programov, môžete zvoliť ručné program, u ktorého si nastavíte čas aj teplotu podľa potreby. Teplotu môžete nastaviť v rozmedzí od 35 ° C do 75 ° C. Čas sušenia je možný až 99 hodín.

Súčasťou príslušenstva je odkvapkávacia tácka a 5 nerezových sušiacich plat, ktoré môžete umývať v umývačke. Hlavnou prednosťou nerezu je vyššia odolnosť oproti mzdám plastovým. Jednou z ďalších výhod je to, že sa nahrievajú a tým urýchľujú proces sušenia.

Technické parametre:

 • možnosť zvolenia sušenie s INFRA,
 • možnosť zvolenia sušenia iba HEATER (bez INFRA),
 • prednastavené programy: ovocie, zelenina, mäso, jogurt, sterilizácia (čistenie),
 • nastavenie teploty: 35 - 75 ° C,
 • ručné program - možno navoliť podľa potreby čas i teplotu,
 • rozmer sita: 30 x 24 cm,
 • farba: čierna,
 • príslušenstvo: tácka, 1m kábel, 5 nerezových plat,
 • príkon: 500 W,
 • časovač: 1 - 99 hodín.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie sušičky ovocia .

Informacie o značke Concept

Concept je česká značka, ktorá patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľa domácich elektrospotrebičov v Českej republike, na slovenskom a Poľsku. Všetky aktivity a úsilie sú cielené na spokojného zákazníka, ktorý ocenia predovšetkým silný dôraz na vysokú kvalitu, moderný dizajn a rýchly servis.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
10.03.2019
som spokojná
15.06.2017
Sušičku ovocie používam najviac na sušenie sliviek, krájame ich na štvrtiny. Hotové ovocie je vynikajúca, nestačím dopyte v rodine.
10.11.2014

So sušičkou ovocia a byliniek som veľmi spokojná. Bylinky sú nasušené, každý týždeň robím krížalky. Sitá na bylinky u mňa obdivovali susedky na chalupe, super výrobok.

HORE