loading

Sušička ovocia SO3000 PROFI 1000 W

Značka: Concept | Kód: z55022
Concept Sušička ovocia SO3000 PROFI 1000 W
Darček
Doprava zadarmo
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Kulma na vlasy VIOLETTE CARE KK-1200
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Sušička ovocia SO3000 PROFI je veľkokapacitná sušička ovocia s príkonom 1000 W a nerezovými sušiacimi sitami.

Táto sušička SO3000 Vám pomôže usušiť ovocie, zeleninu, huby aj bylinky, ktoré si vďaka sušenie zachovajú vysoký obsah vitamínov a minerálov. Sušičku možné využiť aj na sušenie cestovín, kvetín aj mäsa alebo na výrobu maškŕt pre domácich miláčikov.

 

Súčasťou príslušenstva je 6 nerezových sušiacich plat, ktoré môžete umývať v umývačke. Hlavnou prednosťou nerezových plat je vyššia odolnosť oproti mzdám plastovým. Jednou z ďalších výhod je to, že sa nahrievajú a tým urýchľujú proces sušenia. Výsuvná plata uľahčujú kontrolu sušených potravín. Jednoducho plato vysuniete ako zásuvku u skrine a nemusíte celú sušičku rozoberať, aby ste skontrolovali i spodnú plato.

Sušička ovocia SO3000 sušia potraviny až o 30% rýchlejšie než v ostatných sušičkách. To všetko vďaka rovnomernému rozloženiu tepla a príkonu 1 000 W. Na prehľadnom LED displeji si sami nastavíte ako dlho a na koľko stupňov chcete sušiť. Teplotu môžete pohodlne regulovať v rozmedzí od 35 ° C do 70 ° C. Digitálny časovač možno nastaviť až na 99 hodín.

parametre:

 • plynulá regulácia nastavenia teploty sušenia: 35 - 70 ° C,
 • dva ventilátory pre rovnomerné sušenie,
 • digitálny časovač: 1 - 99 hodín,
 • LED displej,
 • rozmer plata: 34 x 38,5 cm,
 • poistka proti prehriatiu,
 • príslušenstvo: 6 nerezových plat,
 • príkon: 1 000 W,
 • napätie: 220 - 240 V,
 • BPA free.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie sušičky ovocia .

Informacie o značke Concept

Concept je česká značka, ktorá patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľa domácich elektrospotrebičov v Českej republike, na slovenskom a Poľsku. Všetky aktivity a úsilie sú cielené na spokojného zákazníka, ktorý ocenia predovšetkým silný dôraz na vysokú kvalitu, moderný dizajn a rýchly servis.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
10.03.2019
som spokojná
15.06.2017
Sušičku ovocie používam najviac na sušenie sliviek, krájame ich na štvrtiny. Hotové ovocie je vynikajúca, nestačím dopyte v rodine.
10.11.2014

So sušičkou ovocia a byliniek som veľmi spokojná. Bylinky sú nasušené, každý týždeň robím krížalky. Sitá na bylinky u mňa obdivovali susedky na chalupe, super výrobok.

HORE