Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Februárová súťaž o 1 x balíček značky Pharma Activ v hodnote 13,17 EUR


Súťažná otázka:

Melatonin:


Pre účasť v súťaži je nutné mať vo chvíli losovania prihlásený newsletter o cenových akciách a novinkách. Po odoslaní vašej odpovede stačí potvrdiť súhlas s jeho zasielaním, ktorý dostanete na email.

Kontaktné údaje:

Zadejte vaše jméno.
Zadejte vaše příjmení.
Váš e-mail není ve správném formátu.
Opíšte znaky z obrázka
Zmeniť obrázok

Pravidlá súťaže:
  1. Usporiadateľom súťaže je spoločnosť VIVANTIS as so sídlom Školní náměstí 14, 537 01, Chrudim II, IČ: 25977687.
  2. Účastníkom súťaže sa stáva každý návštevník serverov spoločnosti VIVANTIS as staršie ako osemnásť rokov, ktorý akceptuje pravidlá súťaže a odpovie správne na súťažnú otázku.
  3. Súťaž trvá od 24.2.2020 do 1.3.2020
  4. Výhercom súťaže sa stane účastník súťaže, ktorého správna odpoveď bude mať poradové číslo 94, a zároveň bude mať vo chvíli žrebovania prihlásený spravodajca.
  5. Určenie výherca prebehne 2. 3. 2020.
  6. Výherca bude o výhre informovaný elektronickou poštou.
  7. Každý súťažiaci dáva svoj súhlas so zverejnením svojho mena a priezviska na listine výhercov, ktorá bude zverejnená na internetových stránkach, ktoré prevádzkuje spoločnosť VIVANTIS as
  8. Súťaže sa nesmú zúčastniť zamestnanci VIVANTIS as a ich rodinní príslušníci.
  9. Účastník súťaže týmto poskytuje spoločnosti VIVANTIS as súhlas, aby jeho e-mailovú adresu spracovávala pre marketingové účely, teda za účelom zasielania obchodných ponúk a služieb. Súhlas je poskytovaný na dobu neurčitú. Tento súhlas je možné odvolať za podmienok stanovených platnými právnymi predpismi.

Výhercom februárové súťaže o 1 x LACTALIN 12 000 FCC (balení na cesty) 60 tobolek sa stala Mária Hlavoňová.

Správna odpoveď na otázku o 1 x LACTALIN 12 000 FCC (balení na cesty) 60 tobolek: 

LACTALIN 12 000 FCC (balení na cesty) 60 tobolek obsahuje enzým, ktorý ľuďom trpiacim laktózovou intoleranciou chýba alebo ho nie je dostatočné množstvo.

VÝHERKYŇA GRATULUJEME.

dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd