loading

Augustová súťaž o 1 x balíček produktov Pharma Activ v hodnotě 22,10 EURO


Súťažná otázka:

Beta Glukan:


Pre účasť v súťaži je nutné mať vo chvíli losovania prihlásený newsletter o cenových akciách a novinkách. Po odoslaní vašej odpovede stačí potvrdiť súhlas s jeho zasielaním, ktorý dostanete na email.

Kontaktné údaje:

Zadejte vaše jméno.
Zadejte vaše příjmení.
Váš e-mail není ve správném formátu.
Opíšte znaky z obrázka
Zmeniť obrázok

Pravidlá súťaže:
  1. Usporiadateľom súťaže je spoločnosť VIVANTIS as so sídlom Školní náměstí 14, 537 01, Chrudim II, IČ: 25977687.
  2. Účastníkom súťaže sa stáva každý návštevník serverov spoločnosti VIVANTIS as staršie ako osemnásť rokov, ktorý akceptuje pravidlá súťaže a odpovie správne na súťažnú otázku.
  3. Súťaž trvá od 19.8. do 25.8.2019
  4. Výhercom súťaže sa stane účastník súťaže, ktorého správna odpoveď bude mať poradové číslo 33, a zároveň bude mať vo chvíli žrebovania prihlásený spravodajca.
  5. Určenie výherca prebehne 26.8.2019.
  6. Výherca bude o výhre informovaný elektronickou poštou.
  7. Každý súťažiaci dáva svoj súhlas so zverejnením svojho mena a priezviska na listine výhercov, ktorá bude zverejnená na internetových stránkach, ktoré prevádzkuje spoločnosť VIVANTIS as
  8. Súťaže sa nesmú zúčastniť zamestnanci VIVANTIS as a ich rodinní príslušníci.
  9. Účastník súťaže týmto poskytuje spoločnosti VIVANTIS as súhlas, aby jeho e-mailovú adresu spracovávala pre marketingové účely, teda za účelom zasielania obchodných ponúk a služieb. Súhlas je poskytovaný na dobu neurčitú. Tento súhlas je možné odvolať za podmienok stanovených platnými právnymi predpismi.

Výhercom júlové súťaže o produkt 1 x 1 x balíček Inca Collagen (Inca Collagen 90 g + Vitamín C so šípkami 30 tabletiek + Inca Collagen uterák) sa stala Katarina Bellová.

Správna odpoveď na otázku o 1 x balíček Inca Collagen:

Prípravok Inca Collagen pôsobí na normálny stav kostí a pokožky.

Výherkyňa GRATULUJEME!

HORE