Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Súvislosti (Ing. Zdeňka Jordánová)

Značka: Knihy Kód: z2680

Popis

Súvislosti ... Ako ťažké je pre nás niekedy prijať, že veci sa dejú tak, ako sa dejú ... Lenže vo všetkom sú práve súvislosti. Život každého z nás je len príčina a následok pretlačený cedidlom univerzálnych zákonitostí. Nezdržujte sa tým, že nechcete prijať to, čo sa vám "deje". Všetko má proste dôvod. Všetko sú len reakcie na vaše akcie. Každá vaša myšlienka sa vo vašom živote zhmotní, každá vaša myšlienka sa prejaví.

Ing. Zdeňka Jordánová miluje príbehy, pretože jej pomáhajú spoznávať súvislosti. Príbehy vyriešené aj nevyriešené, pretože vesmírne zákonitosti v nich určujú pravidlá hry pre náš život. Čím viac porozumieme týmto zákonitostiam, tým viac sa môžeme prejaviť a vytvoriť si život podľa svojich predstáv. Autorka pracuje prostredníctvom svojej poradne a organizuje vzdelávacie kurzy.

Úryvok z úvodu:

Nič v našom živote nie je náhoda. Cesta, ktorú každý z nás kráčame, je pomaly načrtávání silou našich zámerov, myšlienok a následne potom našich rozhodnutí. Ako korálky na šnúrku zbierame svoje skúsenosti a navliekame svoj život. Aké korálky vyberáme na svoju šnúrku, ako je radíme za sebou či ako rýchlo navliekame, je voľbou každého z nás. Aj dĺžka náhrdelníka je samozrejme pre každého iná a naše pocity a prežívanie pri navliekaní sú rôzne.

Predstavujem si, ako nádherné by bolo, keby sme jedného dňa navliekli poslednej korálku, zaľúbene si prezreli svoju šnúrku as pocitom uspokojenia ju zaviazali. Tak, a je hotovo, som spokojný so svojím dielom, náhrdelník je hotový. Už viem všetko, čo som chcel vedieť. Využil som svoje skúsenosti, využil som svoj život, dielo je u konca ...

Počet strán: 91

Rozmery: 110 x 170 mm

Väzba: viazaná

Jazyk: český

Náš tip

Odporúčame tiež ďalšie knihy Zdenky Jordánová:

  • Ja riadim (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Cesta storočiami (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Láska (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Moje peniaze (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Muž alebo žena? (Ing. Zdeňka Jordánová),
  • Poznaj svoj ​​cieľ (Ing. Zdeňka Jordánová),
  • Spratek aneb "A bude to podľa mňa" (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Tvoje dieťa ako šanca pre teba (Ing. Zdeňka Jordánová) .

Ďalšie články Zdenky Jordánová:

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Lucia Matulová

Lucia Matulová

Po-Pá: 8-20 h

So-Ne: 10-18 h

+421 220 512 509

[email protected]

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Značka: Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd