loading

Súvislosti (Ing. Zdeňka Jordánová)

Značka: Knihy | Kód: z2680
Knihy Súvislosti (Ing. Zdeňka Jordánová)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Súvislosti ... Ako ťažké je pre nás niekedy prijať, že veci sa dejú tak, ako sa dejú ... Lenže vo všetkom sú práve súvislosti. Život každého z nás je len príčina a následok pretlačený cedidlom univerzálnych zákonitostí. Nezdržujte sa tým, že nechcete prijať to, čo sa vám "deje". Všetko má proste dôvod. Všetko sú len reakcie na vaše akcie. Každá vaša myšlienka sa vo vašom živote zhmotní, každá vaša myšlienka sa prejaví.

Ing. Zdeňka Jordánová miluje príbehy, pretože jej pomáhajú spoznávať súvislosti. Príbehy vyriešené aj nevyriešené, pretože vesmírne zákonitosti v nich určujú pravidlá hry pre náš život. Čím viac porozumieme týmto zákonitostiam, tým viac sa môžeme prejaviť a vytvoriť si život podľa svojich predstáv. Autorka pracuje prostredníctvom svojej poradne a organizuje vzdelávacie kurzy.

Úryvok z úvodu:

Nič v našom živote nie je náhoda. Cesta, ktorú každý z nás kráčame, je pomaly načrtávání silou našich zámerov, myšlienok a následne potom našich rozhodnutí. Ako korálky na šnúrku zbierame svoje skúsenosti a navliekame svoj život. Aké korálky vyberáme na svoju šnúrku, ako je radíme za sebou či ako rýchlo navliekame, je voľbou každého z nás. Aj dĺžka náhrdelníka je samozrejme pre každého iná a naše pocity a prežívanie pri navliekaní sú rôzne.

Predstavujem si, ako nádherné by bolo, keby sme jedného dňa navliekli poslednej korálku, zaľúbene si prezreli svoju šnúrku as pocitom uspokojenia ju zaviazali. Tak, a je hotovo, som spokojný so svojím dielom, náhrdelník je hotový. Už viem všetko, čo som chcel vedieť. Využil som svoje skúsenosti, využil som svoj život, dielo je u konca ...

Počet strán: 91

Rozmery: 110 x 170 mm

Väzba: viazaná

Jazyk: český

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
22.09.2014

S knihami Cesta stáročiami , Spratek aneb "Bude to podľa mňa" , Súvislosti , Poznaj svoj cieľ , Ja riadim , Moje peniaze a Láska som veľmi spokojná. Niektoré knihy som darovala práve pre obohatenie a vlastné náhľad do samého seba. Autorka výstižne opisuje, na čo sme už treba sami prišli, a potrebujeme to len pripomenúť, dáva veci do logických súvislostí. Jej knihy by mal mať v knižnici každý.

04.02.2014

Všetky zakúpené knihy - Spratek aneb "Bude to podľa mňa" , Muž alebo žena? , Súvislosti , Moje peniaze , Láska a Tvoje dieťa ako šanca pre teba som prečítala a som nadšená. Kto hľadá odpovede a súvislosti, kto sa nechce vyhovárať na nepriazeň osudu, kto si chce život užívať a nie ho len prežívať, tak pre toho sú tieto knihy. Mal by si ich prečítať každý, ale bohužiaľ nie každý je schopný priznať, že je niečo zle s ním a nie s ostatnými. Ja knihy prečítala jedným dychom a sú obrovskou výzvou sa niekam posunúť, pre všetky !!!

16.09.2013

Knihy od Zdenky Jordanov sú nádheré a mal by si ich prečítať každý. Mne osobne dali veľa. A ako sama autorka píše, po prečítaní knižiek už nikdy človek nezostane rovnaký :) vysvetlila a ospravedlnilo mi to plno vecí, ktoré sa dejú okolo nás a verím, že v živote sa nedejú veci náhodou. Všetko má svoj zmysel. S nákupom u vás som bola veľmi spokojná.

30.10.2012

Dobrý deň, ďakujem za otázku, knihy, ktoré som si od Vás kúpila mňa urobili veľkú radosť, mala som predstavu, čo si kupujem, ale predčilo to moje očakávania. Knihy Kontext , Poznaj svoj ​​cieľ , Ja riadim mi obohatili život, veľa vecí som si uvedomila. Myslím, že vďaka nim žijem intenzívnejšie, lepšie. Snažím sa byť každým dňom lepším človekom a mať taký aj svoj život. Z týchto cenných pokladov som získala hŕbu inšpirácie, chuti, sily, lásky ... získala som sama seba, veľa sa mi zmenil život, žijem proste krásne: o))). A môj vnútorný pokoj má vplyv na okolie, takže to pomáha nielen mňa, ale všetkým okolo. Ďakujem.

HORE