loading

Syfilis Test 1 ks

Značka: MiraTes | Kód: z2406
MiraTes Syfilis Test 1 ks
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Každý nechránený pohlavný styk je dnes spojený s rizikom infekcie niektorou zo sexuálne prenosných chorôb. Ak sa u vás vyskytnú vriedky na a alebo v okolí vagíny, penisu a úst, môže to indikovať infekciu baktériou, ktorá spôsobuje syfilis. Tento test vám umožní rýchlo a spoľahlivo zistiť, či ste sa nakazili syfilisom.

Keď je človek nakazený baktériami syfilisu, jeho telo proti nim vytvára protilátky. Syfilis test môže zistiť prítomnosť týchto protilátok v krvi. Akonáhle sa dá do testovacej kazety vzorku krvi, v teste sa objavia jeden alebo dva farebné prúžky. Musí sa tiež brať do úvahy skutočnosť, že môže nejakú dobu po infekcii trvať, než je telo schopné vytvoriť dostatočné množstvo protilátok, ktoré môžu byť detekované. Negatívny výsledok môže nastať aj po nedávnom kontakte s baktériami a nevylučuje infekciu.

Dávkovanie:

Ako používať:

 • Otvorte balík označený ako IMP Syfilis test a vytiahnite testovaciu kazetu. Zariadenie postavte na čistý rovný povrch.
 • Pred odobratím vzorky krvi, si umyte ruky madlom a vodou. Dobre je opláchnite a starostlivo osušte. Posaďte sa a snažte sa 5 minút relaxovať, pritom o seba miešajte ruky tak, aby boli teplé. Prst by nemal byť studený a musí byť bez hrčiek.
 • Vezmite lancetu, otočte farebným kolíčkom a vytiahnite ho.
 • Položte ruku, z ktorej budete odoberať krv, rovno na stôl, dlaň smeruje nahor. Pichnite do strany špičky prsta (prostredník alebo prstenník), ktorá smeruje k malíčku.
 • Položte lancetu otvorom na stranu prsta. Stláčajte lancetu dole kým nezačujete "cvaknutie", potom ucítite, ako lanceta preniká kožou. Po (cvaknutie "môžete lancetu z prsta oddělat.
 • prvú kvapku krvi zotrite čistou papierovou vreckovkou (nie je súčasťou balenia). Dajte paži asi na 10 sekúnd dole, aby sa stimuloval tok krvi.
 • Držte prst nad okrúhlym otvorom v restovací kazete a vytlačujte krv z prsta, do ktorého ste pichli lancetou v kroku 5. To robte tak dlho, kým sa nevytvorí kvapka krvi. kvapku krvi nechajte spadnúť do otvoru označenej "SAMPLE". Krv neroztierajte. Krv pridávajte tak dlho, kým nie je zakrytý celý biely otvor.
 • Do otvoru "SAMPLE" na testovacej kazete pridajte 6 kvapiek činidla z fľaštičky, ktorá je súčasťou testovacej sady.
 • Zvyšok krvi z prsta zotrite papierovou vreckovkou a prst zalepte priloženou leukoplastom.
 • Výsledok testu môžete odpočítať za 10 minút, ale nie dlhšie ako za 15 minút.

Výsledky:

 • Pozitívny výsledok: V oválnom otvore testovacej kazety sa objavia dva farebné prúžky (control aj test). Vaša krv obsahuje protilátky proti baktérii, ktorá spôsobuje syfilis. Je vysoko pravdepodobné, že ste bol (a) nakazený (a). Okamžite kontaktujte svojho praktického lekára.
 • Negatívny výsledok: V oválnom otvore testovacej kazety sa objavil jeden farebný prúžok (control). To znamená, že bol test vykonaný správne a že nie ste infikovanie syfilisom. Môže to však tiež znamenať, že koncentrácia protilátok proti baktérii bola vo vzorke krvi príliš nízka pre zaznamenanie pozitívneho výsledku. ak pretrvávajú akékoľvek symptómy, odporúčame kontaktovať vášho lekára.
 • Neplatný výsledok: V oválnom otvore testovacej kazety sa neobjaví žiadny prúžok. To znamená, že test nebol vykonaný správne.

Balenie:

1 hliníkový balíček s testovacou kazetou IMP Syfilis test, 1 lanceta, 1 leukoplast, 1 fľaštička s činidlom, 1 návod

Upozornenie:

Test je určený na jednorazové použitie. Skladujte pri izbovej teplote 4-30 ° C a mimo dosahu detí. Pred vykonaním testu si pozorne prečítajte návod na použitie.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky na pohlavné orgány a ďalšie diagnostické testy .

Ďalšie informácie o Syfilis teste nájdete v článku Zaujímajte sa aktívne o svoj ​​zdravotný stav s použitím domácich testov .

Informacie o značke MiraTes

Spoločnosť MiraTes je lídrom v oblasti zdravotníckej diagnostiky pre domáce použitie a uspokojuje požiadavky zákazníkov na informácie, domáce testy a iné produkty, ktoré im môžu pomôcť pri kontrole ich zdravie. Domáce testy MiraTes sú rovnako spoľahlivé ako štandardné laboratórne testy a navyše sú špeciálne prispôsobené pre domáce použitie. Tieto testy nie sú používané len bežnými spotrebiteľmi, ale aj profesionálnymi zdravotníckymi zariadeniami, ako sú nemocnice a ordinácie praktických lekárov. Okrem výroby domácich testov je spoločnosť MiraTes aj európskym distribútorom patentovaného gélu RescuDermTM na ošetrenie popálenín od slnka a ohňa. Spoločnosť MiraTes bola založená v roku 1999 so sídlom v holandskom Rotterdame. V roku 2005 bola založená spoločnosť MiraTes Czech, sro. ako výhradný distribútor pre Českú a Slovenskú republiku.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


68%
Hodnotenie
19.03.2014

Syfilis Test je jednoduchý pre použitie. Spokojnosť.

30.10.2012

S testami Syfilis a Chlamydia som spokojná, veľmi ľahké použitie.

30.10.2012

Dobrý deň, s produktom Syfilis Test som bola spokojná, hlavne pre jeho zrozumiteľný návod na použitie a rýchle vyhodnotenie výsledku.

30.10.2012

Dobrý deň, ja myslím, že bol test OK. Len je potrebné dať pozor, koľko krvi sa dá do testovacej zóny. V tomto prípade jednoznačne platí, že radšej jednu kvapku než viac. Inak spokojnosť. Odporúčam.

100%

16.10.2019
spokojnosť
Pre: jednoduchy pre pouzitie

Proti: snáď len vysoka cena ale ide nam o zdravi

HORE