loading

Symbi I - probiotikum 60 kapsúl

Značka: Natural Medicaments | Kód: z384
Natural Medicaments Symbi I - probiotikum 60 kapsúl
Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Symbi Aj je zamerané na črevo, tam sa snažia o vyrovnanie pomerov a tým ovplyvňuje aj ostatné orgány - pečeň, obličky, kožu.

Filozofia Symbi Aj je veľmi jednoduchá - kopíruje prírodu. Názov je odvodený od slova symbióza, čo znamená žiť v rovnováhe a vzájomnej prospešnosti.

Symbi Aj svojimi účinkami posilňuje prospešné mikroorganizmy v čreve a naopak vytvára nevhodné podmienky pre škodlivé. Použitie Symbi Aj je prvým krokom tam, kde potrebujeme vrátiť črevu rovnováhu.

Zloženie v 1 kapsuli:

260 mg  Laktóza a kyselina askorbová
 • Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
 • Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy
 • Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • Ak jedna porcia obsahuje 45 mg horčíka, tak možno tvrdiť:
 • Prispieva k elektrolytickej rovnováhe
 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • normálne trávenie
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • antioxidant
 • Normálny stav pokožky
 • Kognitívne a duševné zdravie
 • Uvoľnenie dýchacích ciest
 • Pozitívna nálada - relaxácia - spánok

Dávkovanie:

Dospelí 3x 2 kapsule pol hodiny po jedle. Deti nad 10 rokov 3x 1 kapsula pol hodiny po jedle. Deti nad 3 roky 2x 1 kapsula pol hodiny po jedle.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 10 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C.

Informacie o značke Natural Medicaments

Spoločnosť NATURAL MEDICAMENTS vznikla v roku 2001, zaoberá sa predajom výberových prírodných produktov a vývojom vlastných produktových radov, pričom dôraz je vždy kladený na kvalitu spracovania a starostlivý výber prírodných zložiek. Hlavnou filozofiou spoločnosti je prístup k oblasti zdravia z pohľadu prírodnej, celostnej a alternatívnej medicíny. NATURAL MEDICAMENTS - Všetko pre vaše zdravie.

Vivantis a.s., Školní nám. 14, 537 01 Chrudim

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


78%
Hodnotenie
21.06.2017
Symbi som postupne užívala pri dlhej liečbe antibiotikami a práve preto som vďaka nim nemala žiadne vedľajšie účinky. Stolica bola zdravá a celkový pocit výborný. Pocitovo by som ani nepoznala, že som ATB užívala, odporúčam aj ako prevenciu pri únave.
25.10.2016
S fungovaním preparátu Symbi I. som bola spokojná.
11.05.2016
Výrobok Symbi Aj by som odporučila.
04.05.2016
Symbi kupujem pravidelne pre syna a sme veľmi spokojní. Pomáha k úprave trávenia i funkciu čriev.
06.01.2015

S vašimi produktmi z radov Symbi I a Symbi II som veľmi spokojný. Trpel som častými bolesťami brucha - nadúvanie z akéhokoľvek jedla, ale po konzultácii s vaším lekárom, ktorý mi odporučil tieto produkty, ťažkosti vymizli. Teraz je všetko v poriadku. Produkty Symbi využíva aj jeden z mojich starých rodičov, pretože mal skoro rovnaké ťažkosti a pociťuje tiež obrovské zlepšenie. Ďakujem vám za skvelé produkty, ktoré ponúkate.

HORE