loading

Tahini - sezamový krém 350 g

Značka: Country Life | Kód: z1092
Country Life Tahini - sezamový krém 350 g
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Sezamový krém Tahini bez soli, je vyrobený z čerstvo opražených a rozomletých sezamových semienok. Je tradičnou súčasťou stredozemnej nátierky - hummus, v jedálničku plnohodnotne nahrádza maslo.

Tahini obsahuje rad vitamínov skupiny B, dôležité minerály (draslík, vápnik, horčík, železo a zinok) a stopové prvky.

Ako používať:

Pred použitím premiešajte. K namazanie na chlieb, sušienky, krekery, do omáčok.

Balenie:

350 g

Upozornenie:

Môže obsahovať stopy arašidov a orechov. Prípadné usadeniny oleja na povrchu výrobku sú prirodzeným javom. Neobsahuje soľ. Krajina pôvodu Holandsko.

Produkt je tiež v sekciach

Zdravá výživa - Ochucovadlá - Pasty

Informacie o značke Country Life

Spoločnosť COUNTRY LIFE s. r. o, bola založená na jar v roku 1991 a bola prvá, kto priniesol biopotraviny na slovenský trh. Od začiatku sme chceli pozerať na zdravý životný štýl komplexne. Prevádzkujeme sieť obchodov zdravej výživy, vegetariánske reštaurácie a bistrá, ekologickú farmu, biopekáreň, on-line obchod a veľkoobchod s uceleným sortimentom bioproduktov a produktov zdravej stravy, vrátane prírodnej kozmetiky, ekologických čistiacich a pracích prostriedkov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


81%
Hodnotenie
04.08.2017
S Vašimi produktmi som veľmi spokojná. sušičku som objednávala už druhú ako darček. himalájskou soľ používam stále, a tahini , Čo ponúkate u Vás mám najradšej.
07.10.2016
S Tahini som bola veľmi spokojná, bol výborný a hlavne bez zbytočných prísad. Škoda len, že nemáte tiež z nepraženého sezamu, nedávno som prehľadávala hŕbu eshopov a zháňala z nepraženého sezamu. Mali len v jednom, ale zase u toho nebolo napísané žiadne zloženie a teda som si na neho netrúfla. Chutil aj mojou dcére, ktorá ho maškrtí s banánom namiesto nezdravé nutelly. Čoskoro budem zase objednávať.
05.05.2014

Tahini chutí dobre, odporúčam.

25.11.2013

Áno, s produktom Tahini som spokojná. Je výborný :)

21.08.2013

Všetko mi chutilo !!! Tahini - sezamový krém pri prvom použití odsúdila, ale potom bol dokonalý !!! Bez soli, to, proste, ide a nie, že nie !!! Veľmi chutné a človek sa cítil odľahčený !!!

HORE