loading

Tamara sójová omáčka 200 ml

Značka: Country Life | Kód: z1093
Country Life Tamara sójová omáčka 200 ml
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Tradičný japonský výrobok Tamari na dochucovanie pokrmov bohatý na kvalitné bielkoviny, minerály a stopové prvky. Obsahuje vysoko kvalitné aminokyseliny a mikroorganizmy dôležité pre dobré trávenie.

Tamara je sójová omáčka vyrobená zo sójových bôbov a morskej soli. Niekoľko mesiacov fermentuje bez regulácie teploty, potom sa lisuje a ďalej fermentuje prírodným spôsobom v drevených sudoch. Tamari vzniká ako vedľajší produkt pri výrobe Misa z tekutiny, ktorá sa pri fermentácii misa vylučuje. Miso je fermentovaná vyzretá pasta zo sójových bôbov a jačmeňa, ktorá sa používa ako korenie.

Zloženie:

45,5% sójové bôby, 11,8% morská soľ, voda, 2,12% destilovanej Sake (voda, ryža, soľ, Aspergillus oryzae), fermentačný činidlo Aspergillus oryzae

Energetická hodnota na 100 g: 414,5 kJ / 99 kcal

 • bielkoviny: 13,5 g
 • sacharidy: 10,5 g
 • tuky: 0,3 g
 • popr. iné (cholesterol, vitamíny a pod.): sodík 5800 mg

Ako používať:

Vďaka všestrannosti tejto sójovej omáčky záleží len na vás, do ktorých pokrmov omáčku pridáte. Podľa chuti používajte do polievok, omáčok, zálievok, nátierok, na cestoviny alebo na dochutenie zeleniny. Môžete použiť ako alternatívu soli.

Balenie:

200 ml

Upozornenie:

Môže obsahovať stopy lepku. Krajina pôvodu Japonsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie ochucovadlá .

Produkt je tiež v sekciach

Zdravá výživa - Ochucovadlá - Omáčka

Informacie o značke Country Life

Spoločnosť COUNTRY LIFE s. r. o, bola založená na jar v roku 1991 a bola prvá, kto priniesol biopotraviny na slovenský trh. Od začiatku sme chceli pozerať na zdravý životný štýl komplexne. Prevádzkujeme sieť obchodov zdravej výživy, vegetariánske reštaurácie a bistrá, ekologickú farmu, biopekáreň, on-line obchod a veľkoobchod s uceleným sortimentom bioproduktov a produktov zdravej stravy, vrátane prírodnej kozmetiky, ekologických čistiacich a pracích prostriedkov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


96%
Hodnotenie
07.08.2017
So sójovou omáčkou Tamara som veľmi spokojná, nepôsobí mi žiadne ťažkosti, je chutná a zvýrazní chuť (napr. Rukolový šalát). Ale ako so všetkým, ani tu sa to s ňou nesmie prehnať a chuť máme každý inú. Ja som spokojná a môžem odporučiť.
20.06.2017
BIKA - jedlú sódu všetkým odporúčam, je to výborný prostriedok pre domácnosť i niektoré detské pokusy. Tamari sójová omáčka a BIO Kuskus celozrnný sú výborné.
12.02.2015

Reagujem na váš dotaz a rád oznamujem, že som s produktom Tamari sójová omáčka veľmi spokojný, chuťovo výborná.

04.04.2014

Tamari dobre ochutí pokrm.

03.12.2013

Tamari sójová omáčka má vynikajúcu chuť, kam sa hrabe naša česká sojovka! Super! Vynikajúce dochucovadlo za slušnú cenu.

HORE