loading

Tea Tree Oil (Melaleuca alternifolia) 50 ml

Značka: RTJ group | Kód: z56727
RTJ group Tea Tree Oil (Melaleuca alternifolia) 50 ml
Novinka
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  3 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Tea Tree Oil je 100% prírodný antiseptický olej z čajovníka Melaleuca alternifolia, ktorého spektrum využitia je naozaj veľmi široké. Má silné antiseptické, antimykotické a protiplesňové účinky.

Klasický olej z čajovníka je esenciálny olej, ktorý sa získava z listov austrálskeho stromu s botanickým názvom melaleuca alternifolia. Esenciálny olej sa nachádza prevažne v listoch, kde je obsiahnutý v malých olejových žľazách, ktoré pri roztieranie praskajú a uvoľňujú rýchlo prchavý olej. Malé množstvo esenciálneho substancie je tiež obsiahnuté v kôre. Charakteristická vôňa vzniká v dôsledku prítomnosti asi 100 rôznych samostatných zložiek, z ktorých je namiešaný tento aromatický kokteil. Obsah jednotlivých zložiek závisí od obdobia zberu, na kvalite pôdy, podnebie a na skúsenostiach s destiláciou.

Kedy Te Tree Oil pomáha:

 • je vhodnou dezinfekciou pri uštipnutí hmyzom,
 • pri bolestiach v krku, nádche a ochoreniach horných dýchacích ciest,
 • pri kvasinkových ochoreniach,
 • pri akné, oparoch, aftách,
 • pri zápaloch ďasien,
 • pri kožných vyrážkach, lišajoch a lupinách,
 • pri bolesti svalov,
 • pri drobných odreninách, pľuzgierikoch a kurích okách,
 • pri plesňových problémoch nôh, nechtov a kože.

Zloženie:

 • Prirodzená obranyschopnosť - odolnosť
 • antioxidant
 • pohyblivosť kĺbov
 • (Pred) menštruačný a menopauzálny komfort

Ako používať:

V odmerke zmiešame 1 diel oleja s 10 dielmi alkoholu. Vhodný roztok tiež pripravíme zmiešaním 1 dielu oleja a 10tich dielov vody. Optimálne rozptýlenie oleja vo vode sa docieli pridaním malého množstva mlieka. Olej je možné používať na omývanie, do kúpeľov a na lokálne použitie na kožu.

Balenie:

20 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Nepoužívajte neriedené. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu, tme a chlade.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s tea tree olejom .

Informacie o značke RTJ group

Česká spoločnosť RTJ GROUP je na kozmetickom poli známa predovšetkým výrobou prípravkov z grepových jadierok, ktoré sú najsilnejším doteraz objaveným prírodným antiseptikom a majú preukázateľne široké spektrum účinnosti. Existuje celý rad príznakov, pri liečbe ktorých je možné využiť extrakt z grapefruitových jadierok zvonka. V prípade ochorenia pokožky a slizníc spôsobených baktériami, vírusmi, plesňami alebo parazitmi môžeme extrakt užiť k usmrteniu pôvodcov chorôb a urobiť tak prvý krok na ceste k uzdraveniu. Telo, oslobodené od nežiaducich mikroorganizmov, sa teraz môže bez problémov podrobiť liečebnému procesu. RTJ GROUP má k dispozícii rozsiahle skúsenosti s vonkajším použitím extraktu z grapefruitových jadierok. Lekári a liečitelia, ktorí sa zaoberajú prírodným liečiteľstvom a ordinujú extrakt svojim pacientom, informujú o mimoriadne dobrých výsledkoch liečby.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
27.06.2017
S produktom Tea Tree oil som veľmi spokojná. Vynikajúci balenie s kvapkadlom.
24.10.2016
Tea Tree Oil si od vás kupujem už mnoho rokov. Mám ho stále pri sebe. Štípance, odreniny, popáleniny, modriny, bolesť hrdla, pooperačné rany - proste na každú boliestku môžem použiť olejček. Má veľmi praktické balenie s kvapkadlom. Perfektné cena - oproti lekárňam. Komu nevadí zvláštnu arómu, môžem len odporučiť.
12.10.2016
S produktom Tea Tree Oil som veľmi spokojná. Výhodné je balenie s pipetou, ktorá umožnuje presné dávkovanie.
19.09.2016
Tea Tree Oil je produkt, ktorý roky známy. Je vyskúšaný a stále užitočný. K tomu nie je čo dodať, ďakujem.
02.03.2015
Tea Tree Oil používam už dlho a to preto, že trpím atopickým ekzémom. Je to výborný pomocník a liek. Vďaka tomuto produktu ekzém zmizol a keď sa znovu objavia, tak už viem, ako na neho. Používam ho aj pri nádche a upchatom nosa ako inhalačné prostriedok. Ďalej potom na potničky, hojenie drobných raniek a dokonca má aj blahodárne účinky na vlasovú pokožku. Pre mňa je Tea Tree Oil všeliek a nedám na neho dopustiť.
HORE